Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съживяване на акумулатор?!


tzetzotz

Recommended Posts

Колеги,дайте акъл моля ви че не ми се сменя сега акумулатора. :? Като купих колата беше изтощен,сложих го на зарядно и живна ама много скоро пак умря,сложих го пак на зарядно и като махнах капачката,погледнах нивото на киселината,беше меко казано много ниско и по съвет на приятел налях вода (повече от половин литър пое). сега го гледам че е кипял и е поолял стойката, проблема е че в момента в акумулатора е повече вода отколкото киселина. Та същинския въпрос е може ли да долея киселина,и ако може каква да бъде и откъде да взема. Акумулатора е BOSH silver. Знам,че новият е най-добрия вариант но се поохарчих и точно сега не ми се купува нов, а виждам че сутрин ако е по-хладничко се колебае да завърти стартера. Това ми е болката и бих се радвал на съвети. smile126 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тук: viewtopic.php?f=16&t=3349&start=0 от нашия и тук: http://audibg.com/index.php?showtopic=28760 назаем от АУДИ-форума. Надявам се да намериш нещо полезно, но все пак не отлагай купуването на нов акумулатор - ще си спестиш немалко ядове.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрял акумулатор няма съживяване ... вече се борих с един 8 годишен мъртвец , източих целия електролит , киснах го , плакнах го , купих му нов електролит и накрая като го сложих на зарядно 2 клетки кипнаха ... ай мерси от таз хамалогия и отгоре на всичко голяма смрад ... вземи си нов и няма да съжаляваш - не кипи по ламарините , не му се плашиш , че може да умре всеки път като цъкнеш стартера и не на последно място ако е някоя по - добра марка забравяш за него поне 5 години ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е някоя по - добра марка забравяш за него поне 5 години ;)

... ааа тука не съм съгласен!Аз искарах 7год. на голфчето с ИСКРА,ама палеше от раз,а ако въртиш някоя печка всеки път по 10-20сек. и Бош да си купиш може да умре за 1 год. smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е някоя по - добра марка забравяш за него поне 5 години ;)

... ааа тука не съм съгласен!Аз искарах 7год. на голфчето с ИСКРА,ама палеше от раз...

:smt017 Най-добрите акумулатори у цЕлиА свЕт.

А процедурата с на The Best Forman акумулатора беше по едни препоръки от един мой приятел, по опитни и успешни действия с акумулатора на бащата от Вартбурга (по комунизъм време) и т.н. СТАВА, АМА НЕ ВИНАГИ!!! Кипне ли клетка - НАДИН. Не можеш и за продаване на кола да го оставиш. Става за 1 бр. 21W крушка като ходиш за риба на палатка. Огледай се за Искра. Цената е около 100 лв.

Иначе ако ти се занимава и имаш достатъчно време за губене прочети това от раздел "Литература". Току виж помогнало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за съветите,ами нямам нито време,нито желание да се обгазявам в мазето така че ше взема един "ИСКРА" и да се надявам да да държи.Между другото Фелата пали на 1-вата секунда,ама понякога и толкова не ще да върти. Не знаех че има акумулатори за 100лв :P И докато съм се сетил..... не е много по темата (никак даже),бях помолил Mishelle за стикер,той уж ми обеща ама си остана с обещанието, по принцип не съм особен фен на лепенките ама тая бих си я сложил с удоволствие,моля ви ако някой друг може да ми прати да пише едно ЛС.

 

Поздрави и отново благодаря! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво намерих за акумулатори в Силистра.

Перчемлиев

адрес: Патриарх Евтимий 43

тел: 086/820492

мобилен телефон: 359888927454

факс: 086/820492

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж какво намерих за акумулатори в Силистра.

Перчемлиев

адрес: Патриарх Евтимий 43

тел: 086/820492

мобилен телефон: 359888927454

факс: 086/820492

:smt017 знам го! утре ще мина да видя какво предлагат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.