Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шкода с турбо


ivcho79

Recommended Posts

Здравейте колеги,имам шкода 120L която обаче е с фаворитов мотор и карбуратор Бог знае от какво.Има леки подобрения по окачването и мотора и с моите апапи смятаме да се позанимаваме още доста с нея.Замисъла който имаме е да и сложим турбина от рено 5 т.е.това ми го каза един приятел който доста време се е занимавал с шкоди и мога да кажа че и познава почти всички болки,та този съвет го даде той,какво бихте ме посъветвали вие.Другото което забравих да спомена,че най вероятно ще трябва да се сменят и буталата казаха ми че от рено 5 стават.Давайте акъли ще съм ви много благодарен.А шкодичката е тая която е на аватара ми!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва и Карбуратор от рено 5 да се слага със Шкодовия нямада стане.

 

А тази шкода до скоро се намираше срещу МОЛА закътана в един гараж, незнам дали е още там защото се продаваше, но имаше проблем с документите, колегата да каже дали я е купили или си е същия собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че съединителят и скоростната кутия също трябва да се сменят-големият въртящ момент няма да пасне на оригиналните, но с фантазия и сръчност може да се получи нещо такова http://vbox7.com/play:96f09979 :-k

п.п. мисля, че при принудително пълнене трябва инжекцион smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа тя и сега е нещо такова ама смятаме че не е достатъчно,замервахме и мошноста преди няколко месеца когато я събрахме и отчете доста добри резултати 107 кс,а както споменах по горе карбуратора не е шкодов защото е огромен, а и разхода също е уникален 15-18 на 100.Имам и спортен вал който в най скоро време ще бъде монтиран,така че ако не докрая на този сезон другия със сигурност ще я видите някъде!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде е 107 коня ? :D

Буталата няма да станат без преправяне на ризи ,бутален болт и грамаж

Всичко е преправяно .Шкодата беше на Кискините ако сте чували за тях ,национални състезатели бяха с шкода!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият тест след сглобката http://vbox7.com/play:3ef19e32 сега определено е много по добре тъй като направихме още много неща по нея!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ги подгоним някой път, мойта е правена от един младеж та тамън щи видим как се е справил :D

Може се ободиш някой път тел. 0885906100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА КАЖЕТЕ ПОСЛЕ КОЙ Е ДРЪПНАЛ

то от клипчето какво да разберем....на пръста и 50 коня щи дрифтят така :smt018 :smt018 :smt018 :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност на този клип най-дразнещо е кучето, което не млъкна през цялото време, мамка му... smile150

 

Иначе колата понавървява... но ми се струва, че има една фаворитова атмосферка в 100С-ка, която е по-бърза... що се касае до фаворитови мотори де... smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай някоя снимка на маторя, да видим що е карб, що е чудо? За турбото най-добре с карб от Фуего турбо, но дори и на шкодовия пак може да се сложи - колегата Tyny ми е показвал такава разработка, при това и на газ :lol: Вал не знам дали трябва да сменяш, щом сега е над 100 коня вероятно вече има бърз вал в мотора... апропо виж се и с Анастас и той имаше турбо Шкода някога ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност на този клип най-дразнещо е кучето, което не млъкна през цялото време, мамка му... smile150

 

Иначе колата понавървява... но ми се струва, че има една фаворитова атмосферка в 100С-ка, която е по-бърза... що се касае до фаворитови мотори де... smile092

и аз така мисля

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вижте колеги нямам нищо против да се дърпаме с когото и да било оттук ама нека поне да я довършим напълно да знам поне че като се изложа ще има на кой да се накарам :D:D:D на механника естествено...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе важното е купон да стане.

Пък и той Анастас може да губи ;) като го дръпнеш!

Дай снимки на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем колеги ще снимам двигателя като ми остане малко повече свободно време.Колата сега е в сервиза а аз нямам толкова време да ходя там,събота или неделя само съм по свободен и тогава само ми остава време да се занимавам по обстойно с нея иначе майсторите си поработват отвреме на време :D:D:D:D

post-4486-138453100703_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента определено изглежда по добре от това на снимката но наистина нямам други снимки!!!

post-4486-138453100707_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.