Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нова стара Шкода Фабия 1.9 атм. дизел


Recommended Posts

Здравейте приятели днес си капарирах една Шкода Фабия утре мисля регистрацията и в други ден някои неща да оправя по "новата" кола като съединител които е свършил има една лампа с примигваща свещ мига доста редовно, и така един съвет за съединителя къде колко какъв и т.н. има и едно тропане в ходовата част а за лампата може и да се оправи след нов акумулатор понеже съществуващия дори не може да запали таблото. Надявам се да имам успех с новата кола както със старата фолксваген пасат 1988-1993 заради която бях в Фолксваген обшеството легендарен автомобил донесъл ми много кеф с една дума вярвам че Шкодата е супер автомобил за града поради което я купувам и двигателя е също сполучлив като ТДИ-то.Благодаря на всички които ще се включат в посинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за количката колега :) Еми значи виж тук във форума в различните секции има такива специално за сервизи- има от кои майстори са доволни хората, иначе предполагам знаеш къде си е "баш сервиза" за шкодите в софия, там ще могат да ти кажат най-компетентно. Мненията за сервиза са противоречиви, аз лично съм сравнително доволен от сериза "Еуратек" да ти кажа. Може да ги питаш по телефона колко струват тези части които искаш да сменяш или им прати един e-mail и те ще ти пратят цените им какви са. Та това е:) Фабията доколкото разбрах е SDI ?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да питам за вентилатора на радиатора не работи първата степен къде да го търся става ли за ремонт мисля че има един резистор за степените малко е висока цената в еуратек около 500-600 лв. Има алтернативи по 100-150 ама предпочитам ремонт на оргиналния.И едно друго питане сутрин като запаля двигателя студен работи много остро докато загрее и движейки се с по ниски обороти има едно придърпване съпроводено с острата работа като съединителя е много износен възможно ли е той да прави тези номера благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.