Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дайте съвет при покупка на Octavia 1 4x4


Kambata

Recommended Posts

Здравейте,мисля да си сменя старата кола с Okctavia 1 комби 4х4 и се колебая м/у 1.9TDI PD 2003г. или 2.0 /115к.с/ 2000г.

Дайте ми съвет кой от двата варианта е по добър. Нов съм във форума и ви благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9TDI PD 2003г.

 

Не си казал какви са цените на единия и другия вариант. Иначе 1.9TDI PD 2003г. е по-новия и по-икономичния избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така както си дал информацията е много лесно - 2003г 1.9 PD. Харчи по-малко, има по-нисък годишен данък и е с 3 години по-нов автомобил от 2.0 бензин, която е 2000г. Дизелът, специално PD-то е с 6 скорости, старите 90кс са с 5 скорости. При бензина не знам как стоят нещата със скоростната кутия.

 

Возил съм се на дизела, друг колега пък ме е качвал на бензин, обаче 1.8T с тунинг с предполагаема мощност 193кс. Дизелът върви достатъчно добре, докато тунинговата 1.8Т лети. Този 2.0 бензин с неговите 115кс за мен не си заслужава на 4х4. Така че твърдо за 1.9 PD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако бензиновата е тази за която си мисля (от мобилето) изглежда добре и е внос от Швейцерия а дизеловата от къде е внос ?

защото при покупка на употребявана кола е много по-важно е техническото и състояние а не дали е дизел или бензин а и бензиновият двг е доста по-прост следователно по-лесен за подръжка за да обслужиш една дизелова ще са ти нужни 2 пъти повече пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията. Мисля да се спра на дизела. Когато я взема ще направя снимки и ще ви я покажа. Трябва ли да гледам за някой проблемен възел, има ли слаби места по окачването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за колко ще я купуваш , но мой приятел продава О2 4X4 1,9 TDI PD на 70ккм , 2006г за 19 000 лв - начална цена . Внос от България :D . Ако те интересува - пиши !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.