Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Челен опит за нарушителите :-)


РусенскоВарено

Recommended Posts

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2293071

 

С тия меки брони в Китай, чудно ми е, как някоя кола не се е разпаднала след среща с тухлата. Да можеше и тука срещу джигитите да се прилага този метод........... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пич е утрепал рибата ;) Като изчетох статията обаче - не е истина, какво пише в последния абзац...

"Китайските пътища са печално известни с опасностите си. През 2008 г. близо 73 500 души са намерили смъртта си в пътни инциденти, което прави повече от 200 фатални случая на ден."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Китайските пътища са печално известни с опасностите си"- това според мен важи за всичко китайско прозводство, не само за пътищата им. Браво на дядото, така трябва да се действа, у нас обаче ако стане подобно нещо ще си доизлежи старините в затвора вместо да му се размине :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Китай по 200 на ден, у нас по 2 на ден... а някой замисли ли се какво е съотношението на населението в 2-те страни? Така че в родината ни едва ли е по-безопасно, даже напротив :(

А за дядката не знам, ама имам едно приятелче /120 килограмово/, дето ако го засече опасно някой селчо, на следващия светофар спира до него, качва се на предния му капак и упражнява няколко "балетни стъпки" с подскоци :mrgreen: ... така следващия път мисля, че оня поне ще се огледа, преди да изправя на нокти колегите на пътя :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.