Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

снимки на мойта шкода 105


mechoka88

Recommended Posts

С този багажник отгоре ... едва ли наказва някого освен себе си smile092

smile091 Ще ме умориш от смях, бре! :lol:

 

Шкодичката като се постегне(и се махне въпросния багажник) ще стане супер :smt032.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя некомпетентен съвет е да я свали малко, да и боядиса джаните червени, да счупи единия мигач(стъклото му) и е готов за Ratstyle smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох, човече... ](*,)

как можа да ги пуснеш тия снимки... smile069

мен ме е срам да си показвам МВ-то, щото като го купих преди 3-4 години беше с ударен калник и сега още е с такъв... :oops:

не е с лоши мисли, ама изглежда ZLE! защо ги пусна тия снимки, какво очакваш да ти кажем... абе има нужда от реставрация, дано си навитак и дано имаш умения и пари, да ни скриеш шапките след няколко години, като си направиш колата като нова. на събора се раздават купи за хубавите коли, ако това би те амбицирало... не знам, ох не знам...

ти какво намерение имаш за тази кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те Червенопипшештите господа са пратили колегата на почивка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Едва ли си загубил много, че не можеш ги видиш, освен ако не си падаш по екстремен Ratlook style :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли си загубил много, че не можеш ги видиш, освен ако не си падаш по екстремен Ratlook style :lol:

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Слава богу и аз не мога да отворя снимките :-)

 

P.S. Важното е да върви колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.