Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на черна декоративна броня О1 97година...?


_v_

Recommended Posts

Колеги след няколко по сериозни задирания и ожулвания на въпросната кора имам намерение да я сменя, защото вече доста се "захаби". Гледах в мобилето че има няколко обяви за О1 на части но са 99 година, но на външен вид изглеждат едни и същи с тази мойта. Мисълта ми е дали някои има на идея дали ще стане такава декоративна черна броня от кола 99-2000 ( преди фейслифта ) на мойта О1 ( 1997 г. ). Ако някои е сменял подобна част нека сподели и за цена нова/2-ра ръка.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са от един фейслифт мисля, че няма проблем и ще стане.

Точно така е. А ако искаш да сложиш бронята от фейслифта, потърси във форума темата, която аз преди време бях пуснал по този въпрос. Поздрави и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става-естествено,

какво да ти отговаряме.Да беше попитъл как точно се сменя ;)

може без да сваляш цялата броня-долната част е на щипки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.