Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съвет за Ah на акумулатор


skodafen

Recommended Posts

здравейте понеже акумулатора ми вече е мнго зле искам да попитам колко Ah са вашите ? спрял съм се на EXIDE EXCELL-74Ah 680 стартов ток в момента е с такъв,но се клебая дали да не сложа EXIDE PREMIUM-77Ah 760 стартов ток,питах един майстор той ми каза че може до 80Ah според вас дали по големият ще е по-добре за зимата защото колата седи отвън а и с тези фарове не се зарежда мнго и при -10-15 пали доста трудно разликата им е 24 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега,моята стои в гараж,и зимата си пали добре smile001 .Сега карам на некав Varta BLue 74ah предостатъчен е ! :!: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ си взимай EXIDE! От личен опит имам доста лоши впечатления от тях. Вземи си BOSCH или Искра или каквото си решиш, но да не е EXIDE.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро НЕ

колко Ah са вашите ?
, а какъв модел. Защото ампер-часовете са различни за различните двигатели (от там и алтернатори)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.