Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не работи пръскалката на задна чистачка


gogo_251

Recommended Posts

Здравей Те, Колеги! Аз от 2 седмици също карам Fabia Comfort 01 1.4 16V 74 KW и тази вечер се наложи да ползвам конкретната пръскачка, но уви. А тъкмо си бях налял нова лятна течност, но установих че всичката изкача навън и се стича зад лява предна гума. Доста изчетох по тази тема и утре като стана веднага се залавям да разбера каква е причината! Мисля, че "julian_84" бе написал най-точно къде е слабото място на тези джаджи. Ако не мога да открия пробойната ще ви пиша да дадете други предложения от къде може да е това :roll: 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери за течове около казанчето и около него,заслушай се дали бачка помпата като натискаш (издава характерен звук ),провери дали не е запушена дупчицата й, погледни от ляво нишата в багажника дали не тече вътре (на мен там ми течеше)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах къде е проблема. Като са ми слагали Алармата миналата седмица са ми прекарали кабелите покрай маркучетата зад компютъра и са побутнали малко конкретния за задната чистачка, който в последствие се е извадил от "мъжкото" което излиза от към купето. Но наистина прочетох доста по темата и от опит знам, че почти винаги се оказва от това което последно е бърникано по колата :D Мерси на Колегите, които са описали подробно проблема. Наистина помогна много в моя случай... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.