Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Суперб. Съвети..


don_kyci

Recommended Posts

PRR имаше предвид, че когато колата ти е регистрирана като 1+1 места, няма как застраховката да е за повече места, тъй като се предполага, че макс 2ма пътника могат да се возят... Нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR имаше предвид, че когато колата ти е регистрирана като 1+1 места, няма как застраховката да е за повече места, тъй като се предполага, че макс 2ма пътника могат да се возят... Нали?

 

:smt017

 

В допълнение ако застрахователя ти направи ГО за кола която е регистрирана като 1+1 може и той да отнесе глоба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR имаше предвид, че когато колата ти е регистрирана като 1+1 места, няма как застраховката да е за повече места, тъй като се предполага, че макс 2ма пътника могат да се возят... Нали?

 

:smt017

 

В допълнение ако застрахователя ти направи ГО за кола която е регистрирана като 1+1 може и той да отнесе глоба.

 

това пък как го измисли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR имаше предвид, че когато колата ти е регистрирана като 1+1 места, няма как застраховката да е за повече места, тъй като се предполага, че макс 2ма пътника могат да се возят... Нали?

 

:smt017

 

В допълнение ако застрахователя ти направи ГО за кола която е регистрирана като 1+1 може и той да отнесе глоба.

 

това пък как го измисли :)

 

По спомен от застрахователния "кодекс". Ако е чак такъв зор може да се поразровя да намеря линка, но ми се струва, че всеки може да си го провери и сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

размера на колата няма проблеми за регистрацията в КАТ (все пак и кайените ги преработват така), но ченгетата ще правят, имахме 10-тина служебни малолитражки, които бяха регистрирани като 1+1, но ги карахме със седалки за 4+1 и ако се случеше да те спре полиция а вътре са повече от 2-ма, 100% почват разправиите.

 

А възможно ли е да я регнеш така, за да спестиш ДДС и друго каквото може, и след известно време да я пререгистрираш отново в нормалното си положение ? Колко време трябва да мине, ако може .. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега, купих си новия Superb 2.0 TDI-PD /103kw/ 140 k.с. DSG tiptronic преди 3 месеца някъде на ниво на оборудване елеганс,от тогава съм и навъртял 4000 км и само добри неща мога да кажа за модела.Нямам никакви проблеми,колата много добре набира,пъргава е, кокпита е супер удобен,пространството е огромно а усещането при движение с 200км/ч е се едно че се движиш с 130.

Няма да сбъркаш ако си купиш Superb.

Успех! И като я земеш да се похвалиш!!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Отговора е не колега,даже идва малко по скъпо което е много интересно но.........

Аз поръчах преди панаира и в договора умишлено ги накарах да ми напишат,че евентуално ако е по добра цената на панаира ще ползвам панаирната цена, но уви тя беше по висока

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, днес бях на панаира и ми дадоха ценова листа - 2.0 ТДИ-ПД 44 985лв. като на тази цена има 10% отстъпка!!! Това прави 4498,5лв надолу, което е по-ниска цена колега. А отделно имат някаква нова серия Амбишън Бизнес който е много изгоден...Прегледай отново, колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E то остава на Пловдисвския да няма отстъпки!Винаги е имало от както съществува ЕТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм..дори имат някакво ново ниво на оборудване Амбишън Бизнес, което е с доволно повече екстри от Амбишъна и цената за 2.0 дизела е 41 129лв. Пакета включва Аудио Болеро, което е с тъч скриин, подгряване на седалки(предни + задни), затъмнени задно и задни странични стъкла, щора за задният прозорец, парктроник отпред и отза и още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе don_kyci моята Елеганс 1.8-160k. съм я капарирал по ценова листа и е на стойност 42 928 лв.без допълнителните екстри.

По панаирна ценова листа с 10% отстъпка идваше с 300 лв. по скъпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачи ако искаш мога да ти пратя скавирана оферта от панаира - цените наистина са по-високи, но не са включили 10% отстъпка в тях. На обратната страна има специално предложение за дизелов и бензинов 160 коня двигател... Не знам... Дай един мейл и отивай да се разправяш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dinkov_joro@abv.bg

Ще съм ти благодарен ако я пратиш

Но във нея да не е със отстъпката цената и да се бъркаш,защото искам да съм сигурен,че такъв скандал ще им направя ,че свят ще им се завие :smt017

Да не би от базовата цена която е 47928 лв.за този двигател и това оборудване да правят 10% отстъпка,защото на мен нещо такова ми говориха но така наистина идва по скъпо от колкото преди панаира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.