Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

табло


niukata

Recommended Posts

Купих си октавията втора ръка - модел елеганс 2005 г, възможно ли е да няма опцията да показва разход на горивото на таблото или има някаква повреда. По лоста на чистачките има всички бутони, а меню никакво :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплеят ми е малък (наполовина) между оборотомера и километража.

и на горния ред, над километрите какво има ?

 

Температура и часовник, казаха ми че може и да го нямам като функция на таблото, нищо цхе имам всички бутони по лоста на чистачките, дали е така :-k

 

PRR: Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Следващия пост на маймуница се трие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплеят ми е малък (наполовина) между оборотомера и километража.

и на горния ред, над километрите какво има ?

 

Температура и часовник, казаха ми че може и да го нямам като функция на таблото, нищо цхе имам всички бутони по лоста на чистачките, дали е така :-k

 

PRR: Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Следващия пост на маймуница се трие!

и като цъкаш нагоре/надолу от бутоните на лоста на чистачките нищо ли не се променя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.