Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ключовете заключени в купето !!!


димон

Recommended Posts

Попаднах на 3 интересни начина за отваряне на кола без да се чупят стъкла и тъй като всеки може да се окаже в тази ситуация мисля , че е интересно да се види следния клип :

 

http://www.kondrashov-lab.ru/v-tyilu-vr ... mobil.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ключове не знам дали ще подейства, ама за автоджамбазите може да свърши работа. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторите два начина не мога да ги коментирам, защото не съм запознат с тях. Но първия, приложен обаче на врата действа, при това не само на Шкода. Казвам врата, защото това видях на живо. В Австрия един приятел си заключи ключовете в Хюндай-а (някакъв ван беше). Пристигна пътна помощ и с подобна помпа и балон, макар и доста по-масивни, изметна леко шофьорската врата, след което издърпа копчето/бутона (или както му се казва) за заключване и отключи колата. Този вариант не знам как би се приложил ако няма достъп за издърпване, т.е. ако бутона потъва на 90 или 100%, може пък това с багажника наистина да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли малко тъпо ... в автомобилен форум методи за проникване в заключени коли :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да пусна как да си отключиш 120-ката smile001 не ,че има някой който не го зне де, ама на мен често ми се налага да влизам така в колата....все си забравям кючовете на таблото smile048 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тука му е мястото, според тебе The Best Forman къде да го пусне ...........? във форум на автомобилните бандити!!!!!!!!!!

Утре като ти се случи да си заключиш колата без да искаш,ще пишеш : КОЛЕГИ ПОМАГАЙТЕ ,ЗАКЛЮЧИХ СИ КЛЮЧОВЕТЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Случвало ми се е и за това са визитките на ключарите ... звънкаш един телефон и след 15 мин. колата ти е отворена , а не някой да се скубе косите след като си намери колата разпарчелидисана на паркинга , щото не само собственици на коли четат тез форуми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам,ама мойта по нито един от 3те начина няма да се отвори :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman,имах приятел който се занимаваше с кражби на коли,и от него знам че техниката на отваряне на дадена марка кола се научава 5-6 месеца след като е вече на пазара.Така че писаното от колегата димон наи-малко ще помогне на някой крадец.А и повечето субекти в тоя бизнес,четат много по-интересни сайтове и схеми за отваряне на автомоболи. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и моите ги няма в списъка , ама тва не значи , че някъде из нета няма такъв клип или пък , че са не отваряеми , а и вече съм виждал едната тарашена ... ай няма нужда ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти сега сън няма да спиш..................почваш като колегата rsk.Ами за къкво да се пише в форума?

Аз и на него казах,без да се обижда: като не му харесва,ами да не го чете.Лесна работа.

п.п rsk smile159 ,не се включваш в дискусията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти сега сън няма да спиш..................почваш като колегата rsk.Ами за къкво да се пише в форума?

Аз и на него казах,без да се обижда: като не му харесва,ами да не го чете.Лесна работа.

п.п rsk smile159 ,не се включваш в дискусията!

 

 

Явно не му харасва и не чете темата smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 3-тия номер и аз няма да мога да спя вече :lol: Макар че кой ще тръгне да краде Фела - веднъж си бях изпуснал ключа точно до колата, но се усетих чак в обедната почивка, че липсва. Тръгнах да го търся по пътя към колата и познайте къде го намерих - на седалката! Някой си е отключил с него и просто ми го е метнал вътре. :D

Иначе и аз знам някои апашки техники, пробвани са по неволя на Пежо 205 - взех го с разбити ключалки и скапан акумулатор, който падаше дотолкова, че да неможе да задейства централното. Решението - влизане с взлом през предния капак, с дълга яка отвертка се натиска механизма за капака под решетката, която е свалена предварително /не ме питайте как :mrgreen:/ и се подава ток да съживи аку-то - в тоя момент алармата се инициализира и централното сработва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че темата е друга.... не да се занимаваме с Роската???

 

Всеки човек си е строго идивидуален (като характер и тн...).

Роската е много готин и интелигентен човек. Той като цяло не пише много. Пише само за смислени теми и тн. (разбирайте НЕ СПАМ).

То няма лошо да има спамери (пускат се само емотиконки,или цитати и емотикони) и на всяко гърне похлупак, Роската не е от тях и няма лошо, но защп се зачеква само не ми е ясно?

 

Както и да е!

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че темата е друга.... не да се занимаваме с Роската???

 

Всеки човек си е строго идивидуален (като характер и тн...).

Роската е много готин и интелигентен човек. Той като цяло не пише много. Пише само за смислени теми и тн. (разбирайте НЕ СПАМ).

То няма лошо да има спамери (пускат се само емотиконки,или цитати и емотикони) и на всяко гърне похлупак, Роската не е от тях и няма лошо, но защп се зачеква само не ми е ясно?

 

Както и да е!

smile027

:-k аааахаааааааа............добре ве ,ти ше видиш..........!

аре аз съм обиден 10 дена съм smile157

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, с отпушвалката за кенефи работи :) Пробвал съм го лично. Да спомена, че тук, във форума има едни хорица, които, когато си забравят ключовете в колата, знаят един много интелигентен начин да си я отворят. Малко предварителна подготовка обаче е нужна, но пък с тази подготовка идват и други положителни нещица! smile092 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да спомена, че тук, във форума има едни хорица, които, когато си забравят ключовете в колата, знаят един много интелигентен начин да си я отворят. Малко предварителна подготовка обаче е нужна, но пък с тази подготовка идват и други положителни нещица! smile092 smile035

 

Стига да не си забравиш и телефоните(освен ключовете) в колата преди да се заключи :lol:. Вече веднъж го направих този красив номер smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй... нямаше кой да продължи традицията на Соколски 2009.

2007- Цанко

2008-Боби

2009- няма заключени

2010-приемат се залози :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гога, как отключи румстерчо? =)

 

Сигурно някой му е звъннал на Румстерчо и го е помолил най-учтиво да се предаде в ръцете на собственника... smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.