Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Табло на шкода октавия


dobrev_js

Recommended Posts

Да падат стрелките след като работи минута-две. На това табло са му връщани километрите. Сваляна е памета. Допуснал съм малка грешка. Номера на таблото е

1U1 919 034 G. Колата е на мой братовчед. Той си я купи преди 2 седмици. Много ще съм ти благодарен ако имаш и ми изпратиш такъв дъмп.

 

nikk_avto@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и при мен е така сас стрелките но от вчера започна да прави така а и като паднат стрелките след 5-6 секудни пак се вдигат и така няколко пъти и после си останаха вдигнати като решиш проблема сподели.Успех колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах сащиа проблеб преи време,имам познат дето ги оправи.Ако искаш мога да ти дам тел.

:!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега по вероятно е студена спойка свали стъклото на уредите извади циферблатите и напръскай със спрей конекторите не се хвърлай веднага на софтуера

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Имам същия проблем. Намирам се в София. Тези от вас които са си решили този проблем, какви са наблюденията ви след това? Появява ли се отново?

Освен споменатия Виктор, има ли добри отзиви за някой друг майстор в София който се занимава с това?

 

-Жоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте аз също имам проблем със стрелките но съм махнал претпазител 15 . но ме дразни, че не е наред ако някой

знае майстор в Пловдив и даде кординати ще съм му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ilario, пробвай този - 0888 325 863

 

Не знам как се казва, но съм говорил с него и се занимава с това. Щях да ходя при него, но си оправих проблема в София. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

От три години ремонтирам тези табла и проблемите които се срещат не са само от лоши спойки! Ако е от лоши спойки ще ви го оправят 'кварталните" майстори. Проблемите са различни, макар ефектите да са няколко:

- Падане на стрелките,и след време се оправят

- 'Замръзване " на таблото по време на движение

- Отказване да пали всеки път колата

- Пълно отказване на стрелките и др.

Моля не пишете за проблеми от Вагкома с падане на стрелките, смешно е ! Имам колеги в Пловдив, Варна, Добрич и някой други градове които са наясно с проблемите. Ако трябва драснете ще ви насоча към някой от тях, който ще свърши работа.

Ако сте от Стара Загора телефона ми е: 0884980422

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с друг дъмп няма да ти запали колата. Освен това на тези коли км се връщат без да се разглобява нищо.

Виж в тема "проблем с арматурното табло " съм дам изчерпателен отговор по този въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 години по-късно...

мога да препоръчам добър маистор по ел-а във варна, ако на някои му трябва да ми напише лично, щото не е гот да му пиша телефона на човека пред всички =))) на старата ланча която имам ел инсталацията се чупеше на всеки час и само тои я оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.