Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проучване за покупка...


Amareto

Recommended Posts

Всъщност ако разгледаш по-внимателно ще видиш, че малкият бензин предлага почти същата динамика като така горещо препоръчвания 2.0 TDI 140PS
това ще си остане най добрия и здрав мотор за всички времена smile004 :!: :!: :!: :!:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Amareto

    19

  • bega4kata

    13

  • VALDO

    3

  • skodafen

    3

Най-много писали в темата

Amareto,аз ли пиша криво или ти не четеш?!!!Ето погледни точно при какви обороти е максималния въртяш момент на 1.8ТSI :

http://www.skoda-auto.com/importer/webc ... lyear=2009

 

Сори,

явно информацията от другия сайт които аз гледам е различен.(да, този е по-реален :) )

 

 

ПП. Май хората не ме разбраха тука :) НЕ съм на 20, не съм съзтезател, не правя гонки, не гоня скорост, някой тука спомена "Това е кола за возия, не за дръпки", и правилно е разбрал идеята ми :) Искам една прилична кола, с прилична возия(да не умира на 100км като ги дигне), и да има удобството и комфорта който желая :)

 

Поздрави,

Amareto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.