Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Един неочакван репортаж за Шкода с номер СА 9449 АН


Recommended Posts

Снощи бях на работа и през улицата на бензиностанцията забелязвам една Шкода с трима мъже да я гледат и снимат.За съжаление не познах никой от тях,колата не мога да си спомня да съм я виждал на срещите и апарата ми беше под ръка та направих тези снимки.Ако някой от сниманите се познае,да знае ,че не го правя с никаква лоша умисъл,само с това ,че все още има хора да се заглеждат по по-старите модели коли.

 

013439957.jpg

013439958.jpg

013439956.jpg

013439960.jpg

013439964.jpg

013439965.jpg

013439966.jpg

013439976.jpg

 

Някои снимки са размазани,защото съм снимал отдалече на 48 Х увеличение.

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, снимал си модератор - Митака - Skoda_Estelle, момчето с ризата и фотоапарата, за човека с тениската на ленти, мисля, че май бачкаше в ЕТ, може и да бъркам, третия не го знам кой е, макар че имам подозрения. :mrgreen: Колата е на Митко, в момента я продава - viewtopic.php?f=14&t=14933 - нищо чудно да си запечатал оглед. ;)

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето с чантичката е Митака (Skoda_Estelle).

Момчето със синята тениска е Кристиян - с червеното Купе от Соколски 09.

Момчето с гръб е Митака (навигатора)-момчето което скъса полуоска на точната езда :).

(викам му навигатора, понеже с Митачето винаги са 2мата по ралита и той го навигира)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои ли са тез младежи????

Абе не разбрахте ли че се майтапи smile091май

Кристияне,пак вафличка похапваш...Фиата няма да бяга бе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ОФФ- "навигаторът" ... не трябваше ли да се регне във форума със ник "Полуоската" smile004 smile092 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ОФФ- "навигаторът" ... не трябваше ли да се регне във форума със ник "Полуоската" smile004 smile092 smile091

или-мазното каре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите извинения на Skoda_Estelle,ако мисли ,че съм го обидил,както писах в началото направих снимките с най-добри чувства ,че по-стар модел кола е оглеждана и че това ме радва да има почитатели .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.