Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

формула 1 в България


Recommended Posts

Да!А бат СерГей да е тестпилот нали!

Той ша кара СЕРвизната мотриса и ша дърпа стрелките :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес посетх писта Каталуня. Развеждаха ни (семейно) около час и половина.

Във връзка с темата - по принцип съм оптимист, но към днешна дата не си представям такова нещо у нас smile164

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно погледнато и аз съм ЗА , НО тази писта ще е изключително нерентабилна т.к. в България няма толкоз богат календар на автомобилни състезания и в крайна сметка ще има нааай - много 3 състезания годишно и през другото време ще прашасва ... надали някой ще се сети да пусне платен достъп или пък курсове за майсторско шофиране и т.н. или пък ако случайно я пуснат ще е достъпна само за хората с Поршета и като цяло ще се превърне в поредната черна финасова дупка .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туй всичкото е вярно,ама все си мисля,че има още много пари за изпиране! :smt004

[-X бат Бойко после ще прави ревизия.

Аз съм оптимист за писта за след 5-6 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.