Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На какво гориво са колите ви


На какво гориво са колите ви  

117 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

винаги съм искал колата ми да е като атомна подводница... в едно отношение... за да я зареждам само веднъж на 30 години smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • Bmw_Power

    4

  • skodafen

    3

  • aris

    3

Най-много писали в темата

Моята е на дърва и въглища. Става и с екобрикети, ма мноу скъпо smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брикетите винаги са били по-евтини от въглищата освен ако не са екобрикети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брикетите винаги са били по-евтини от въглищата освен ако не са екобрикети.

 

Да ама екобрикета е мнооооогооо КАЛОРИЧЕН....ако с брикета колата ти върви така smile117 , с екобрикета ще върви така... ( smile048 Къде са сичките емотикони мам*а му?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото ето го резултата и от анкетата - "Изпратената форма е невалидна, опитайте отново."

smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като 6 години карах на газ вече ми дойде до гуша от ремонти, преразход и калпава газ и си махнах газовата уредба, с която разхода ми напоследък беше 11/100. Вчера със 7.8 литра бензин минах 120 км и според мен е добре за 31 годишна Шкода 105 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за бензина, поне докато качеството на нафтата не се доближи до това в Германия и Австрия smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за бензина, поне докато качеството на нафтата не се доближи до това в Германия и Австрия smile159

Не че качеството на бензина се е доближило до това в Германия и Австрия... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за бензина, поне докато качеството на нафтата не се доближи до това в Германия и Австрия smile159

Не че качеството на бензина се е доближило до това в Германия и Австрия... smile049

 

И ти си прав за съжеление, но ми се струва не чак толкова претенциозно. Не, че не я черпя с добавчица LIQUI MOLY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.