Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На какво гориво са колите ви


На какво гориво са колите ви  

117 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • Bmw_Power

    4

  • skodafen

    3

  • aris

    3

Най-много писали в темата

Така е. "Тракторите" ще вземат превез, защото колегите които карат на Газ или Метан нямат време да влезнат във форума да гласуват, нали се возят без пари не слизат от колите си. smile092

Живи и здрави времето ще покаже коя технология е по- по- най! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел 50% 50% [ 51 ] x

Бензин 33% 33% [ 34 ]

Пропан-Бутан 16% 16% [ 16 ]

Метан 2% 2% [ 2 ]

 

В момента, процентите са 101 :)

Знаех си че печките мамят нещо. smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизел 50% 50% [ 51 ] x

Бензин 33% 33% [ 34 ]

Пропан-Бутан 16% 16% [ 16 ]

Метан 2% 2% [ 2 ]

 

В момента, процентите са 101 :)

Знаех си че печките мамят нещо. smile091

 

Мамят! Процента им е 49,5 :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че газ, по-голяма икономия дава. smile152

 

mod edit pow: Колега, добре дошъл във форума. Моля те, пиши на Български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че газ, по-голяма икономия дава. smile152

 

mod edit pow: Колега, добре дошъл във форума. Моля те, пиши на Български.

е,как пък ще дава :smt018

осигури 100 к.с. на газ и 100 к.с. на дизел-да видиш кое е по ефективно

не сравнявай фелиция на газ дето гори 9 и е 50 коня на газ/намалена/ с дизели с по 100 коня-и пак са по добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за газчицата, добре регулирано газово понякога работи по-добре от бензин. (мое мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за газчицата, добре регулирано газово понякога работи по-добре от бензин. (мое мнение)
И мое мнение :smt030 ....но газчицата е за по старите таратайки ;) При по новите бензинови е желателно да се избягва газовото присъствие. smile004 Не защото не е възможно, а защото цялата икономия направена от гаста може да ти излезе в даден момент през задника. Така го мисля аз. :? Пък и не само.. viewtopic.php?f=1&t=14935

На фаворита съм сложил,но на нова кола не бих рискувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за газчицата, добре регулирано газово понякога работи по-добре от бензин. (мое мнение)
И мое мнение :smt030 ....но газчицата е за по старите таратайки ;) При по новите бензинови е желателно да се избягва газовото присъствие. smile004 Не защото не е възможно, а защото цялата икономия направена от гаста може да ти излезе в даден момент през задника. Така го мисля аз. :? Пък и не само.. http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... =1&t=14935

На фаворита съм сложил,но на нова кола не бих рискувал.

на бъдещата ти Октавия -никва газ нали :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... на бъдещата ти Октавия -никва газ нали :smt017

 

Естествено. :smt017 Аз в последно време много взех да се замислям за някакъв дизелов автомобил.

Ей...много ефтина нафтата на черно бе.Тираджийте я дават при нас на 1-1.10 лев.Онзи ден един искаше да продаде 500 литра на цена 0,90лв.спешно.След 5 минути го наобиколиха хиените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бъдещата ти Октавия -никва газ нали
Естествено.

 

Малее добре , че италианците и холандците не мислят кат вас , инак цялата газова индустрия ша фалира smile092

Между другото сипването на нафта от туба е много мръсна и смрадлива дейност и освен ако не си с перманентен синузит няма спасение от тежкия нафтов парфюм smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на бъдещата ти Октавия -никва газ нали
Естествено.

 

Малее добре , че италианците и холандците не мислят кат вас , инак цялата газова индустрия ша фалира smile092

Между другото сипването на нафта от туба е много мръсна и смрадлива дейност и освен ако не си с перманентен синузит няма спасение от тежкия нафтов парфюм smile001

гадничко е да преливаш и мъкнеш....ама няма как

още по гадно е когато някой льохман на бензиностанцията,щото го мързи ,да ти обели боята около гърловината на резервоара докато се цели да вкарва пистолета....и после да се подпира с цялата си тежест на него докато ти счупи гърловината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадничко е да преливаш и мъкнеш....ама няма как

още по гадно е когато някой льохман на бензиностанцията,щото го мързи ,да ти обели боята около гърловината на резервоара докато се цели да вкарва пистолета....и после да се подпира с цялата си тежест на него докато ти счупи гърловината

...и бива пребит на място.

А иначе и моята нова кола ще е нафтова. Това е без коментар.

Що се отнася до преливането - всичко опира до цена. Ако ми е евтино намирам найлонов гащеризон, ръкавици, щипка за нос и други екстри и наливам. Таман гимнастика малко с тубата в ръце smile133

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

up на темата

добавена опция за промяна на гласа заради почитателите на бензина който преминават към едно друго гориво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, добре че е този Up. Понеже дизелите много са дръпнали - дадох едно рамо за бензина. От всички горива - той мирише най-приятно. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен +1 за бензина. Когато Лотус, Макларън и компания пуснат дизели във Ф1 тогава ще помисля за нафта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега в момента, моята кола - бензинова Октавия е по-бърза, по-икономична, по тиха и по евтина от същата, само че дизел. "ЗА" бензина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.