Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На какво гориво са колите ви


На какво гориво са колите ви  

117 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • Bmw_Power

    4

  • skodafen

    3

  • aris

    3

Най-много писали в темата

Е***и! Това да не е форум за трактори ?! :smt032 smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъхъм, сутрин кат врътнем ключа и изреве Беларуса, и да е спал некой у квартала - буден е вече. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се утре колите дали ще запалят,че нещо го дават да застудее! :-k

Нали са дизел, пък отгоре на това и помпа-дюза(много тракат)..... ще видим????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм дизел, но ако имах парички повечко и бензина не ми беше проблем щях да карам бензин, ама дизелчето как лепи към сидялката не е истина =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде един глас за полследното Порше Кайен - V6 Diesel smile004 (ама ха дано VW купи Порше, а не обратното, че много ще режат прототипи и бегачки ;) )

 

А това за загряването зимно време..... е някаква история от миналото! Пикасото на тъста е вече на 7 години - 2.0 HDI, и досега само веднъж не запали - акумулатора му беше паднал :smt032 А пък за мойта да не говоря, че тя и 2 няма! Може и да трака, ама от Битака до Бургас и после до нас - с един резервоар го зимам ас smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф и аз съм фен на бензина и баща ми като купувахме бричките каза "Не ща и да чувам за печки!", но сега слагам едно "+1" тракторите или както там искате да ги наричате smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да покачим още малко разликата, а smile021

Дизел и от мен!

Нека ми трака smile035

Нека ми е скъпа поддръжката на помпата. Тя нали се сменя се на 10К - като маслото smile056

Нека пали трудно зимата и да го чакам да ми загрее на място smile012

 

А как се посмях на това тук, не е истина smile091 smile091 smile091

...Исках дизел да вземем колата,но Баща ми втърдо каза бензин така че няма какво да споря с него...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дизел-победихме smile001 ;)

zloQQ-и аз зимата не мога да паля ...и паля Полото

пък ако запали,докато загрее....докато стигна тъкмо е вдигнал двигатела антифриза над нулата

гадни дизели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От името на баща ми - +1 за Икарусите.

smile188 Батко Сами. на тез Астри 2.0 DTI много им малки турбинките бре. Кат следя какво се случва с моята кръщелница и днес кат дигнах на Астрата капака - хмм smile165 Че тя турбинката нюню. Ще има маййй.......посещение на Гюнтер сервиз. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко Сами. на тез Астри 2.0 DTI много им малки турбинките бре. Кат следя какво се случва с моята кръщелница и днес кат дигнах на Астрата капака - хмм smile165 Че тя турбинката нюню. Ще има маййй.......посещение на Гюнтер сервиз. smile001

Абе ,по принцип,те хората са я сметнали ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.