Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

На какво гориво са колите ви


На какво гориво са колите ви  

117 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 85
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • Bmw_Power

    4

  • skodafen

    3

  • aris

    3

Най-много писали в темата

Естествено, че дизела е най-предпочитаното. При идентична поркупна цена на автомобила и поне литър-два разлика в разхода, а вече разлика и в цената на горивото оставаме малко като мен, Чавдар, Владо, Дъ Док и още няколко. Изключвам хората със старите класики, където нафтата не стои като опция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтина ми е колата - естествено и горивото ми е евтино. И газовата уредба ми е евтина - т.е. пропан-бутан за моята smile074

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГАЗ ! \:D/ Евтиниийка , а и върви повече от колко на бензин :) Резачка smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези тракащи коли..все едно каруца караш, Бензин smile152 ,може разхода да е голям ама поне знаеш за какво става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм на газ- все пак криза е!

е от време на време оки-то помирисва и А-95,ама нещо на газ по добре върви.Май ще чистим инжекцията.(не кожената) smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези тракащи коли..все едно каруца караш, Бензин smile152 ,може разхода да е голям ама поне знаеш за какво става въпрос

 

Такааа....., що не вземеш да обясниш за какво става въпрос,че нещо не ми стана ясно.....? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези тракащи коли..все едно каруца караш, Бензин smile152 ,може разхода да е голям ама поне знаеш за какво става въпрос

Преди да напишеш нещо подобно помисли! Защото така както те гледам с тази Фабиика и с този 1.4 мотор (макар и бензинов), бих могъл да направя аналогична на твоята асоциация...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам и бензин и дизел,но газ никога не бих сложил. Моя глас е за бензина,понеже другата е служебна smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз как да отговоря ?!!!

За градско задължително DIESEL, за извънградско GASOLINE! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки знае какви са предимствата на бензина.. не чакаш зимата да загрява,подръжка до колкот знам е по скъпа от бензина там помпите колко били скъпи...брат ми кара на дизел и зимата като остави колата за повече от 3-4 дена и после доста трудно пали... и други.... Наистина сега дизела се е развил много от колкото предишни години,когато бензина си беше предимство,но не казвам че с моя 1.4 ще мина всички коли на дизел,Исках дизел да вземем колата,но Баща ми втърдо каза бензин така че няма какво да споря с него.Поздрави на всички smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не го обръщаме пак на "Дизел срещу бензин"! То колко са "зле" дизелите се видя на Междене smile004

 

А горивото - не е важно какво сипваш а къде и за колко го сипваш smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настигнахме ви :smt032 Изравних гласовете :D Е аз няма как да съм на дизел :lol: Иначе ако си купувам кола бих се замислил дали да е бензин или дизел :roll: (печките много дрпънаха в последно време :mrgreen: ) , но със сигурност каквато и да е няма да сложа гаС [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е на дизел , но предпочитам бензинов мотор .

Когато имах бензинова кола предпочитах дизел ! smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е на дизел , но предпочитам бензинов мотор .

Когато имах бензинова кола предпочитах дизел ! smile166

 

-все едно го каза Вуду smile091

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 LPG :smt017

Аз пък имам едно такова ръзсъждение:

"Няма значение на какво гориво караш стига да ти доставя ПСИХОЛОГИЧЕСКИ удовлетвореност от инвестицията(газ, метан, дизел(+ХХХХлв при покупка))."

Аз съм на газ, защото като тръгна за Германия или Швеция и си е "е`ало мамата" за какви цифри иде реч на бенз и нафта.

Предпочитам по-тих автомобил и ако може да ме вози "без пари". Моята харчи около 7.5л/100км газ(200км в София и 200км София-Благоевград-София) и за сега това ме удовлетворява напълно. За вървежа той WERZ да каже. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е на дизел , но предпочитам бензинов мотор .

Когато имах бензинова кола предпочитах дизел ! smile166

 

Давай да ги менкаме тогава ;)

+ 1 за бензина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е на дизел , но предпочитам бензинов мотор .

Когато имах бензинова кола предпочитах дизел ! smile166

 

-все едно го каза Вуду smile091

smile027

smile091 smile091 smile091 smile091 smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента карам на газ и то не заради друго ами от финансова гледна точка. На ден по 80-100 км. и излиза доста сериозна разлика. Иначе ако финансите нямаха значение препочитам дизеловите двигатели. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега всичките ми коли са били бензинови и само на бензин съм ги карал. Някой ден ще си купя дизел, но като почнат да ги правят да не тракат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.