Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мерцедес със газово настроение


Recommended Posts

Всмукателния колектор се окъква от картерните газове ... ако мотора фърля масло от там ако щеш с парфюм да караш колата мизерий ще има , а нивото на сажди си личи по ауспуха и маслото ( така знам аз де smile049 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не от картерните газове имах в предвид,а от самата газ се отделя с времето ЛЕПКАВА СЛУС КАТО СМОЛА /КЛЕЙ/-не си ли забелязал :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се отделя при новите уредби , които впръскват газта в течна фаза ... при изпарената газ таз гадост остава в изпарителя и много малка част може да попадне в колектора ( ако не се източва ) , а и зависи от дължината ... на тез новите возила колекторите им са като влакче на ужасите , дълги по три километра .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей, какво оплюхте човека с газовото? И аз мисля да си сложа газово на мерцедесчето, въпреки че гори към 8.5/100 С газ ще ми е поне по-тънко, пък и околната среда ще пазя smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ей, какво оплюхте човека с газовото? И аз мисля да си сложа газово на мерцедесчето, въпреки че гори към 8.5/100 С газ ще ми е поне по-тънко, пък и околната среда ще пазя smile021

Винаги ми е било чудно в щатите имат ли газ за автомобили ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ми е било чудно в щатите имат ли газ за автомобили ????

Аз поне, освен за готвене, отопление и за BBQ не съм забелязал да има. Пък и при цена 1.05 лева за литър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, днес ще като се връщам ще мина да ти кажа кой и каде може да го оправи, или вземи тела от миро дет му го дадох за магнезиевите джанти. Няма невъзможни неща.

правите ли разлика между цам и магнезий.едното става за заварка а другото зависи от процента на съдържание на магнезий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.