Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мерцедес със газово настроение


Recommended Posts

Само се чудя на газаджиите дето са го поставили...защо са заблудили човека че става smile096 Ама нали трябва да вземат парата...а после...свещите не били добре,кабелите и т.н.Като си нямат понятие какво има в тея колектори /какви клапи за рециркулация и т.н./да не правят простотии.

Колектора дето е гръмнал от газовия инжекцион е от ЦАМ и няма ремонтиране....в моргата е 800лв и няма никъде

post-2454-138453099276_thumb.jpg

post-2454-13845309951_thumb.jpg

post-2454-138453099515_thumb.jpg

post-2454-13845309952_thumb.jpg

post-2454-138453099524_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой го би тоя с Мерцедеса по главата да си слага газово ?! smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой го би тоя с Мерцедеса по главата да си слага газово ?! smile175

Чакай да видиш какъв е Мержана :mrgreen:

ето:

post-2454-138453099528_thumb.jpg

post-2454-138453099536_thumb.jpg

post-2454-13845309954_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм на S600 как сипват бензин 95 ,но това... ](*,) .С такава кола да се правиш на цигнин за 30-40 сторинки на литър не го разбитам,но явно колкото повече имат ,толкова повече се стискат :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, днес ще като се връщам ще мина да ти кажа кой и каде може да го оправи, или вземи тела от миро дет му го дадох за магнезиевите джанти. Няма невъзможни неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, днес ще като се връщам ще мина да ти кажа кой и каде може да го оправи, или вземи тела от миро дет му го дадох за магнезиевите джанти. Няма невъзможни неща.

няма го цялото парче,а и искат ново здраво хората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то като си купиш такава кола трябва да имаш парици и да я караш! Ама то гъзарията не ги оставя да мислят трезво. Сигурно тоя дето я кара живее и в панелка! Иначе съм виждал как слагат газова на ML 55 AMG и BMW X5 ALPINA - същите голи гъзари. smile122

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Сами, каква е причината да стане това? Нали газовия инжекцион уж не гърмял?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не гърми, защото газта се всмуква веднага в цилиндрите, а не се мотае из колектора.

Тук сигурно тези клапи са блокирали в затворено положение и се е събрала газ преди тях :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не гърми, защото газта се всмуква веднага в цилиндрите, а не се мотае из колектора.

Тук сигурно тези клапи са блокирали в затворено положение и се е събрала газ преди тях :roll: .

Така е.

На мен пък ми е интересно къде точно са поставили дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който си има мустаче, трябва да си има и гребенче.

 

Аз лино съм присъствал и съм снимал как един чичка с Р8 на (7хил км. ) му светнала лампата за масло и си наля ОМВ Биксол!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Аз лино съм присъствал и съм снимал как един чичка с Р8 на (7хил км. ) му светнала лампата за масло и си наля ОМВ Биксол!

smile118 ](*,) smile181

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето,пускам снимки.

Точно беше излязло на пазара Р8цата-тази още беше с френски номера.

013435212.jpg

013435225.jpg

013435345.jpg

 

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В конкретния случай ли има нещо нередно при монтажа или на всяка кола може да гръмне? Мисля, че е по-добре, че Октавията ми е на бензин. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да гръмне, разбира се... Когато системата не е наред...

Например, ако работят газовите инжектори без да върти мотора smile069 . Или пускат прекалено количество газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва българина е особена порода.Аз пък познавам една дето продава билети за метрото,и си купи нов джип от магазина.Е такива ме гледат мнооого пренебрежително на светофара като застана с Фелата до тях. smile091

 

Казвам го по повод на мнението на колегата ,че колкото повече имат,повече се стискат.В България неможе да прецениш човека по колата.Скъпи коли се карат от всякакви типове.Има и такива дето са милионери и се возят в Citroen Xantia,познавам един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва българина е особена порода.Аз пък познавам една дето продава билети за метрото,и си купи нов джип от магазина.Е такива ме гледат мнооого пренебрежително на светофара като застана с Фелата до тях. smile091

 

Казвам го по повод на мнението на колегата ,че колкото повече имат,повече се стискат.В България неможе да прецениш човека по колата.Скъпи коли се карат от всякакви типове.Има и такива дето са милионери и се возят в Citroen Xantia,познавам един.

:smt017

От друга страна, няма лошо богатите да карат на газ, дизел, хибриди - по-малко замърсяват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден пример в каква измислена държава живеем, където така наречените "богати хора" в голям процент от случаите са пълни мишоци, които в нормална държава не биха посмели да карат кола по-скъпа от 30к евро, но тук карат крадено Ферари на лизинг, обаче пък докато не ги разберат са да си *** ****/ гъзари. Смях колкото ще човек тука, 8-цилиндрови S-класи с газ и метан, Астън Мартини с лепени летни гуми тип галоши, Ферарита с по 15 седмични винетки на стъклото, пикапи с кубатура над 7 литра на метан... Добре дошли в страната на чудесата :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оти са смеете на човека бре ... това че е ганьовско изпълнение на инжекциона не значи , че Мерцедес неможе да се движи на газ ... в други държави гледат на пропан - бутана , метана и биогоривата като на екологична алтернатива на бензина и дизела , а не като гориво за бедняци ;) ... съжалявам , че онзи ден като свалях изпускателния колектор не му треснах една снимка , не че имаше кво да се види вътре , щото беше като токущо излязал от завода - без сажди , нагари и т.н. само чогун .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против алтернатвните горива,имам против S500 с газ.Идеята на тази кола е да показва класа и състояние и газовата и уредба е като на свинче звънче.

Даже не си извеждат капачките отвън да не им се смеят хората и зареждат в багажника,та бензинджията като извади маркуча му пръска по багажа,а бе Ганьовска работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

онзи ден като свалях изпускателния колектор не му треснах една снимка , не че имаше кво да се види вътре
мизерията не се натрупва по изпускатера!!!а по всмукателния
Нямам нищо против алтернатвните горива,имам против S500 с газ.Идеята на тази кола е да показва класа и състояние и газовата и уредба е като на свинче звънче.

Даже не си извеждат капачките отвън да не им се смеят хората и зареждат в багажника,та бензинджията като извади маркуча му пръска по багажа,а бе Ганьовска работа.

задължително е да са отвън вече smile049
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.