Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща в Пловдив 11.07.2009


mecho_klecho

Recommended Posts

Чудим се за някакво събиране да направим събота (11.07.09), за сега сме аз и Дончо ако някои друг иска да доиде нека пише че да знаем дали да го чакаме.

 

Уговорката е за 14:00 на Стадион 9ти септември както обикновенно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно този уикенд ще ходя до Казанлък и няма да мога да дойда. Много ми се искаше да се видим. :(

 

Не е края на света живот и здраве може и другата седмица да се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте. Искам да предложа една срещичка за неделя 09.08. Използвам темата на колегата, за да не пускам нова. Какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит даже си говорихме със Дончо онзи ден за днякаква съботно неделна среща. Даже орхан имаше предложение за Павел Баня.

 

Ще се раззваня по телефоните и на другите и ще пиша пак тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко човека ще сме но ще има среща и направо да си уговарям е и час примерно към 14:00 на стадиона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А малко едит на темата може ли, че сега ми направи впечатление, че заглавието и се отнася за Юли месец - 11.07.09? :? То не мина ли тоя месец? :mrgreen: ИмА ли вчера или днес Шкода Пловдив среща, да се изям от яд, че два дена бях на Брестник и я изпуснах? ](*,) Нещо августовско нема ли да има при вас, и понеже сега пак съм в петък, събота и неделя, съответно 14-ти, 15-ти и 16-ти 08. (август), на ПД, не може ли тогава за тогава някаква организация, та да се доредя и да ви уважа . smile027

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще измислим нещо, ще развъртя телефоните да се чуя с другите и ще напиша една нова тема направо, или ще ти пиша какъв е резултатът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.