Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Bolero vs. Swing


uktccc

Recommended Posts

Като дизайн BOLERО е много по красивото...има и някое друго предимство като SD четеца.

Аз съм със Swing и съм много доволен,разлика в звука нямат..така че въпрос на вкус.

 

П.с Според мен едно Bolero се вписва много по-добре на интериора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а управлението от волана при елеганс ли го има или си зависи от нещо друго?
Доплащаш и тогава го има!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а управлението от волана при елеганс ли го има или си зависи от нещо друго?
Доплащаш и тогава го има!

и за какви пари говорим :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Swing - 790 лв.

Bolero - 1337 лв. (от Амбиенте нагоре)

 

:o Не си струват парите.

абе добре свирят

 

Мога на следващия събор да демонстрирам как една О1 със музика за точно 570лв, ще свирне по силно и по качествено от двете системи за които говорим. Не че не свирят, не си струват според мен поне. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Swing - 790 лв.

Bolero - 1337 лв. (от Амбиенте нагоре)

 

:o Не си струват парите.

абе добре свирят

 

Мога на следващия събор да демонстрирам как една О1 със музика за точно 570лв, ще свирне по силно и по качествено от двете системи за които говорим. Не че не свирят, не си струват според мен поне. :)

вградени са в таблото,стоят красиво,не ги сваляш всеки път,кореспондират с парк троника и др.системи в колата

плюсовете не са само за звука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, предполагам че и заради тези удобства хората си ги поръчват. А и все пак не всеки е болен на тема кар аудио като мен, и няма да му се занимава допълнително да си прави аудио системата :oops: :D Но пък за тези които ги интересува главно звука...по добре да си направят друга система ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.