Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкодата на Bel_ami


skodko

Recommended Posts

Не е виновен сашо, останал съм с впечатление че той и сина му са точни хора, но що се отнася до работниците му мога да кажа че са мързеливи, бавни и немърливи. 5 човека завиват 1 гайка. единия седи 2ма търсят шайба, 2 ма търсят лулата. Ако не е сашо там да им дава зор, си е *. Не си оставям колата там щото не знам кой ще я захване, а иначе ако ти трябва част да купиш нещо от там, и звъннеш на сашо директно, всичко е точно

 

Skoda_Estelle:

Правила на форума на Шкода клуб България

2. Нарушения и ограничения.

2.1.1.1. Груби и/или нецензурни изрази.

 

Оттук нататък трия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение,че ако човек иска да е сигурен в колата си,то е по-добре сам да си я поддържа и ремонтира,доколкото това е възможно!Или в краен случай да я поддържа само един майстор(Шкода специалист)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега, затова се захванахме с баща ми и свалихме двигателя.Сменени бяха доста работи (като ще се сваля и качва двигателя поне всичко да е ново)- феродов диск, лагера на притискателния диск, семеринга на скоростите, семеринга на двигателя, малкото лагерче на двигателя, алуминиевия водач(чашката) в който седи семеринга на скоростите....абе всичко е ново :) Остана само при още малко свободно време да качим двигателя. :)

Дано никога повече не ми се налага да ходя в сервиз!!! Просто нямах условия за смяна на скоростите иначе и тях щях да си правя сам!

 

А що се отнася до Сашо, днес сутринта имахме срещта в 9ч., той се появи към 10ч. и ме отпрати с уговорката, че по- късно същия ден ще се обади за да оправи колата..... уви не се обади, вие си правете изводите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Колеги искам да си сложа музика, нищо особено, СД и две елипси. СД-то имах идеята да го сложа по средата при скоростния лост, но си мисля че няма да е много красиво, затова мисля и барче да си сложа.Мисълта ми е какви са ви впечатленията от барчетата, на мен ми изглеждат много слаби, заслужава ли си??? А пък елипсите мислех да ги мушна отзад в кората, това добра идея ли е? Също така някой ако има за продан такова барче за СД да свирка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Благодарско, колега. :)

В момента Шкодата е с монтирано задно стъкло с нагреватели, интервален ключ за чистачките, седкли с подглавници, оборотомер, барче с радио,електронно запалване,волан от рапид и оригинални шкодови лети джанти. Преди седмица беше пастирана обстойно от мен и такам. Снимков материал по късно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да е грозна, търсил сам си я бая време и доде и сложа тия оригинални "екстри"....

 

Много си се гордея с Шкодака. smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда добре. Поздравления за старанието smile107 PS.Очаквам снимки и на интериора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много сладко Шкоденце :smt017

няма значение лс,глс и т.н ли е

важното е, че като е запазена всяка една стара кола изглежда СТРАХОТНО-като тази

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.