Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво масло


jethro

Recommended Posts

Дойде време да сменям маслото,но не намирам от моето Castrol magnatec 10W40,вие с какви масла карате фабиите предлагат ми Mobil 5W40-това е пълна синтетика и полусинтетика 10W40 кое от двете да взема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така Mobil5W40 предлагаш,а с какво е по-добро от досегашното полусинтетично и дали е подходящо за фабия1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛЕКЦИИ ЗА МАСЛА НЯМА ДА ВОДЯ...питаш-казвам ти

Сами, то лекции на тема масла дал господ във форума, така че, наистина не трябва да ги водиш. Само трябва да се поразтърси човек smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛЕКЦИИ ЗА МАСЛА НЯМА ДА ВОДЯ...питаш-казвам ти

Сами, то лекции на тема масла дал господ във форума, така че, наистина не трябва да ги водиш. Само трябва да се поразтърси човек smile049

именно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че се намесвам не където трябва, но и аз съм за смяна на масло.Разбрах че 5w40 трябва да си взема, но да попитам колко масло събира Фабия 1,9 тди - 101к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че се намесвам не където трябва, но и аз съм за смяна на масло.Разбрах че 5w40 трябва да си взема, но да попитам колко масло събира Фабия 1,9 тди - 101к.с.

ползвай търсачката :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че се намесвам не където трябва, но и аз съм за смяна на масло.Разбрах че 5w40 трябва да си взема, но да попитам колко масло събира Фабия 1,9 тди - 101к.с.

или беше 4,3 или 4,5 :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че се намесвам не където трябва, но и аз съм за смяна на масло.Разбрах че 5w40 трябва да си взема, но да попитам колко масло събира Фабия 1,9 тди - 101к.с.

ползвай търсачката :smt017

 

 

Ползвах търсачката, безуспешно... писах "масло фабия" и т.н., не иска да търси и по двете думи, въпреки че го маркирам.Прекарах 1 час в разглеждане на най-различни неща които излизат за масло и не намерих нищо за количество.Да не говорим за това че започвам със "съжалявам"... ако е толкова страшно че съм попитал - не ми отговаряй!Не съм искал да затормозявам никого! На SKODAFEN - много благодаря за информацията!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни това в търсачката на чичко Google: масло фабия site:skodaclub-bg.org/forum

 

... and enjoy smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен с масло Fabia изкара доста резултати. После продължих с търсене в резултатите TDI.

Не съм разглеждал темите, но пред очите ми попадна 1,9 TDI - 4,3 литра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.