Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Годишен преглед на АГУ


todor_velikov

Recommended Posts

кажете ми къде мога да отида до четвъртък да си направя прегледа на газовата в софия? smile012

обиколих няколко сервиза и ми казаха че вървяла проверка и им били събрали печатите на този етап и не могат да заверяват smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има едно местенце на околовръстното малко преди светофара на суходол като идваш от люлин се пада в дясно до маказин коркос мисля че там правят но не съм сигурен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно с Опела минавах с-у басейна Спартак.

 

И аз вчера минах там, щото ми е най-близко, ама ми взеха малко скъпичко - 20 кинта... освен това проверяват за течове и връщат ако открият. Колегата tyny /модератора на АГУ раздела/ ми каза за някакво место в Младост, където взимали по-евтино, но не знам адреса - трябва да го питаш лично него..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ходих със служебната в Дианабад, обаче не съм сигурен точно за улицата - май улица 123 беше.

Ето това им е телефонът - 0884 03 05 33.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди малко ходих да питам и ми казаха че тука в северозападна България няма къде да мина сички ги е страх че има проверки чак София ми казаха ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ми беше препоръчал преди време този сервиз: http://argus.dir.bg/ като един от най-евтините, лесни и бързи за минаване /понеже е на забутано място няма и опашки/, но не знам дали в момета още работи... навремето, като ходих там за преглед обаче ме върнаха, понеже бутилката ми е скрита в легена за резервната гума и не можаха да сравнят номера, та ме пратиха да го правят където са ми я монтирали :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на Спартак ще поискат, каквито са уставняци :lol: Остава да пробваш в сервиза, дето е в Красна поляна след Италянеца в посока Овча купел 1. По-добре обаче първо се разбери с Гената /The best Forman/ да идете заедно, че им е приятел и може да минеш метър ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ме вдъхнови да мина и аз на преглед след 2-годишно пропускане на тази операция. Сервизът се намира на бул. Европа, на около 100 м от кръстовището с ул. Орион, по посока Околовръстното. 15 лв. за цялата операция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам дизел..сори за спама , ама не е ли по-добре прегледа да не е през пръсти и ако ви върнат-значи наистина имате някакъв проблем , който е наложително да се отстрани.Ако е само за стикера-това ще ви направи ли съня по-спокоен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък темата ме вдъхнови, да задам следните 2 въпроса.

1 во защо въобще минавате на преглед? Аз не бих дал излишни пари никога, а и съм зареждал безброй коли без стикери въобще.

 

2 ро Ако все пак не си 100% сигурен в газовата си инсталация и искаш да мине преглед Защо недоволствате че искат да ви махнат 8 годишната бутилка за тест, та то е за ваша собствена безопасност, гръмне ли, като кучета ще измрете, не другите скапани учасници в движението, ВИЕ ще пукнете заради собствената си безотговорност. Това не е като ГТП то на МПС

Дядо ми ме гледаше също доста странно докато си изхвърлях бутилката от багажника. Чудно ми е защо не можете да разберете че гаста гърми и то яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко започнах да се озадачавам - преди няколко теми чета за пожарогасителите и как всички са съгласни, че трябва да има такъв, почнали да ги сменят и т.н. А сега интересни мнения като: ама там проверяват както трябва и връщат, за това няма да ходя. Ами то ако има за какво да те върнат(теч на газ примерно) не е ли по-добре да знаеш и да го оправиш... В крайна сметка на тях им е все едно кой как ще си кара колата. Чест прави според мен на такива хора, защото не гледат да си приберат парите и бегай като е по-лесния вариант май....Тези прегледи трябва да си станат съвсем съвестни, а не кампанийни като миналата година и после по стару му. Работата си е сериозна и заради глупости и пожарна да си влачите след вас, надали много ще помогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята пък си е винаги изрядна , минава си прегледа- сваля се бутилката , надуват си я.. голяма работа... важното е да съм сигурен в "бомбата" която возя с мен... на 10.10 пак ще ходя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е така - не бих рискувал, но всеки сам си решава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно аз миналия месец минах преглед на метана и човека обиколи кола с детектор,за да е сигурно.С тези работи шега не бива!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

темата може да се заключва,прегледа е минат срещу 20 лв в гаража след италианеца,на тези на които имат да казват нещо да го правят на лично ,а не да разводняват темата ,газовата аз лично си я поддържам и държа в изправност и аз решавам кога да я предоставям на нескопосаници да ми пипат уредбата [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези дни се опитвах да мина газовото на фаворита.За да мине на преглед ми обясниха че трябва да се смени сондата на бутилката с по нов тип на която има монтиран допълнителен клапан.(нови изисквания)Тази сонда струва 120лв :evil: :evil: :evil: :evil: .

То се е видяло че ще минавам покрай полицаите на "руска рулетка" щото 120лв няма да дам.Но тук става дума за сервиза в гр.Козлодуй.При вас незнам как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай някъде другаде ,в друг град ,тук нищо не ми казаха но наистина момчето гледа бутилката и пълначката незнам защо :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези дни се опитвах да мина газовото на фаворита.За да мине на преглед ми обясниха че трябва да се смени сондата на бутилката с по нов тип на която има монтиран допълнителен клапан.(нови изисквания)Тази сонда струва 120лв :evil: :evil: :evil: :evil: .

То се е видяло че ще минавам покрай полицаите на "руска рулетка" щото 120лв няма да дам.Но тук става дума за сервиза в гр.Козлодуй.При вас незнам как е.

А каква ти е бутилката. Да не е Беларус. Щото от доста отдавна се слага сонда с вътрешен клапан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето този тип трябва да е сондата.В противен случай не се наемат да извършват годишен технически преглед на АГУ.

Може и да ме баламосват. smile021

post-1033-138453101137_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Късно се включвам, но се надявам да бъда полезен:

 

1. Сервиз на СБА в Младост 3 - намира се накрая на квартала, зад Софийска вода. Телефон ще и пусна утре сутринта.

2. Сервиз на газови уредби до ТУ - София - намира се пред 8, 9 и 10 учебни блокове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.