Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелата загрява


markoni120

Recommended Posts

Фелицията ми е 1,3 моно и кат и включа климатика започва да вдига температурата, като стига до 110 градуса, след което го изключвам да не стане фалче, перката работи на радиатора. Но проблема е, че не винаги е така???? При изключен климатик няма проблем :?: :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една стара тема - viewtopic.php?f=6&t=13035&start=0&hilit=%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0

 

Тук даже май си питал и са ти отговорили - viewtopic.php?f=6&t=13801&start=15&hilit=%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0

 

А тук си питал и доста народ ти е отговорил - viewtopic.php?f=6&t=14099&start=0&hilit=%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК. Но въпраса е че това става при включен климатик иначе няма никакви проблеми като се кара без клима. :!: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вентилатора би трябвало да е двускоростен ... или не пали втората скорост от някой датчик или питите са позадръстени .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две скорости. Смених маса датчици за вентилатора защото всички ми включваха след 110 градусаи накрая сложих един който включва първа 88, втора 91, но втора пак нещо не се включва!!! Имали някакви други датчици и къде са?????????????????????? Питата е продухана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две скорости. Смених маса датчици за вентилатора защото всички ми включваха след 110 градусаи накрая сложих един който включва първа 88, втора 91, но втора пак нещо не се включва!!! Имали някакви други датчици и къде са?????????????????????? Питата е продухана.

 

Търси проблема в климатика тогава! Втората степен на вентилатора се управлява успоредно от датчика за налягане на фреона в кондензатора и датчика за температура на водата. провери си предпазителите(има и скрити, но незнам къде са точно). провери си релето дали не е укъсило. Обърни внимание, но по смътни спомени май релето изключваше минуса. успех и дано съм помогнал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега много мерси, но да ми уточниш за кое реле става въпрос, или да ходя на жичкаджия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Смених датчка за налягането, защото не включва втора скорост на перката и проблема беше решен, колата не грее, но има още някъв проблемец щото ту работи климатика нормално или поработи пък спре и никъв го няма. Някои да има схема на климатичната инсталация и вс. ел. по нея, щото маисторите нещо немогат да се справят :!: :?: :!: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.