Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги, търся работа


Recommended Posts

Ако някой има нужда от проектиране на сгради и съоръжения, предпроектни проучвания...

Аз и колегите, с които работя сме строителни инженери, т.е. конструктивната част от документацията е това, което правим. Имаме си главен проектант, с пълна правоспособност. Аз лично очаквам издаването на такава до 2 месеца. За краткото време, в което съм работил по специалността си (от април 2004-та), с колегите ми сме проектирали стоманобетонни еднофамилни къщи, жилищни кооперации, хотели, офис сгради, паркинги, метални конструкции за антени (телекомуникационни), къщи, халета, т.е. основните неща.

Мога да осигуря екип за пълно проектиране, включващо всички, необходими за издаване на строително разрешение проекти - Архитектура, Геология, Геодезия, ВиК, ОВК, ЕЛ, Озеленяване, ПБЗ.

Работим във Варна, имаме и добри контакти с екипите от София, с които сме работили, но по принцип местоположението не е проблем.

До скоро имахме много работа, дори сме отказвали, но кризата иска да ни смачка...

 

За връзка с мен:

088 4539938

089 9863687

r.kolev@aca.bg

 

Росен Колев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само кризата, във Виас вдигнаха приема тройно.

 

 

 

п.п. Уча ССС

 

 

Успех пожелавам. Дано да не стане като един познат на татко "навремето влязох машинен инженер, защото беше модерно" - искрено се надявам да не го повторя след 10 години, но машинен да е заменено с друго :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колеги, глад мори добитъка... :?

Все още нямаме никаква работа. Междувременно аз и колегите ми получихме Пълна проектантска правоспособност, но още не можем да намерим къде да ударим новите печати...

Та ако някой има намерение да проектира и строи, нека да се сети за мен, моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.