Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защо Smart?


Recommended Posts

да, фотото е впечатляващо, но това за съжаление е само "слънчевата" страна на медала. доста капризно "бижу", с високи разходи за поддръжка и липса на читави сервизи в България. Карал съм такова бензиново (0.6 мисля) с турбо и автоматични скорости и останах очарован - усещането е нещо средно между усещането че си седнал в бъги или малък джип (стига да не поглеждаш назад, де :mrgreen: ) и изобщо не ми беше тясно, а съм над 1.80 висок и къмто 115 кг. "широк".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина Смарт-а е скъпичък,но за сметка на това е ултра практичен в градовете с недостиг на парко-места и тарикати,които паркират на 2 такива,там винаги ще има място за 1 Смарт \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не Toyota IQ smile048 smile004

(сори, още съм "вдъхновен" от срещата :lol:. Весела е колицата, ама не може да се мери със Смарт smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се казва на една реклама....

 

Щотоооо е яко братоооооо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не Toyota IQ smile048 smile004

 

Отговора в Аuto Bild ... или зад волана! При тази кола аз лично не можах да намеря "удоволствието от шофирането". За практичност - ами в сравнение със Smart-а губи. За разход на гориво да не говорим (9.0 при положение, че 200+ коня BMW харчеше също толкова!!!).

 

Иначе bega4kata е прав - става за гъзария ... но в рамките на година-две. След това ще е непродаваема!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен IQ си ме кефи, ако имам поне 5 коли, тази бих си я взел за шеста smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да го сравним с това: mmc_smart_roadster_xx.jpg

Добре де, това ще ми е шестата кола, излови ме :mrgreen: smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Добре де, това ще ми е шестата кола, излови ме :mrgreen: smile027

 

Е, аз бих я взел като трета ... за жената. И аз да я покарвам от време на време ... като е сигурно, че никой няма да ме види smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да я покарвам от време на време ... като е сигурно, че никой няма да ме види smile021

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея коли не са ли от пластмаса

 

За "белия фотьойл на колела" от днешната среща не знам. Смарта е доста пластмасов, но пък има 5 звезди от Euro NCap и е много по-сигурен от някои доста по-големи и ламаринени автомобили. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порати ред причини такъв тип скъпи градски "играчки" са доста по-сигурни и натъпкани с доста повече технологии, отколкото някои по-достъпни представители на по-високи класове :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като дойде някой такъв к.рчо така да ми паркира,че да не мога аз да тръгна,ще му премястя Смрад-а на средата на платното! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тея коли не са ли от пластмаса

За "белия фотьойл на колела" от днешната среща не знам. Смарта е доста пластмасов, но пък има 5 звезди от Euro NCap и е много по-сигурен от някои доста по-големи и ламаринени автомобили. :)

Ето го и филмчето - http://www.youtube.com/watch?v=ju6t-yyoU8s

...При тази кола аз лично не можах да намеря "удоволствието от шофирането"...

Абсолютно не се съгласявам с теб Пепи. Сам каза, че това е идеалната кола. Ако ти се запоти задното стъкло се обръщаш и си го изчистваш. smile001 Дай сега моля те да си казваме истината. smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо,

 

Аз "удоволствие" в чистенето на прозорци не намирам. Ма може и проблема да е в мен smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпо бижу е Смарта ,което се разминава малко с определнието практичен.Идеята е по-скоро да се направи нещо различно.Иначе съм се возил ,по магистрала Хемус/така се случи/и по едно време си мислех ,че вятъра ще ни отнесе на някъде. smile091 То и не е за магистрала де ,но не е и кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като дойде някой такъв к.рчо така да ми паркира,че да не мога аз да тръгна,ще му премястя Смрад-а на средата на платното! smile092

много си лош

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви шкодажи сте бе ше ми разглеждат смар я по мъшката модернатори няма ли

модератори има и в този ред на мисли понеже и без друго си отворил дума, първо може да ги помолиш да ти преведат поста на приблизително правилен български език, а ще е още по-удобно за теб самия ако го направиш сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорителката каза накрая- "Въпреки че частите на двете коли се запазаиха сравнително добре, при удар с тази скорост би било много невероятно хората вътре да оцелеят". Така че "далаверата" да бършеш предно и задно стъкло едновременно си има цена. Но аз лично не виждам смисъл от такава кола при положение че гори колкото нормална малолитражка. Единствено плюса и е за паркирането, макар че пак може да не се намери място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето защо - едно време хората като отиваха на екскурзия с каравани и си носеха колелета или мотопеди - вече си носят СМАРТ. Вчера го снимах по пътя за вилата.....

 

post-1803-138453099611_thumb.jpg

 

И ремаркето беше правено специално за Смарт - фенове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един Анти-Smart линк -

- пуснете си някъде около 1 минута от началото на клипа.

 

Който иска да е "топката", подскачаща в Смарта - моля, нека заповяда!!! Купето на Смарт наистина са го направили здраво, само дето като колата подскача като баскетболна топка, а пък вътре съм аз - няма значение дали съм умрял от нахлуването на двигателя на удрящата ме кола или от миш-маша, който ми е станал с вътрешностите, докато "играя" баскетбол!!!

 

Тук въобще не става дума за това колко е безопасна и здрава е S-Class, а за това, че малката и лека кола започва да играе pinball по пътя с все "шофьора-играч", дето я кара и после се раздават пресни шишчета, кебапчета и кюфтета, направени от шофьора на Смарта, за мезе на "спасителния" екип. От другата страна съвсем спокойно можеше да е една Октавия Комби с 4-ма пътници и багаж за море - 1700-1800кг и пак щяхме да гледаме Pinball - Smart Edition.

 

Вярно е - много е малка и супер лесно се паркира в града, ама като някой "майстор" ти паркира в носа или в гръдния кош - много здраве! И именно някой "майстор" - не ТИ да сгрешиш, а оня, другия дето и той "кара" по пътя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.