Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гласувахте ли? Да проверим избирателната активност на форума


Гласувахте ли?  

80 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

пуснах гласа си рано сутринта =)) всичко трябва да гласуват без значение за кои...просто да се отдалечи доган...иначе работата е ясна .. =) всеки път гласувам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

82 на 18 процента ми изглежда доста добра активност :) Май тази година ще има рекорди :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГЕРБ 40,85%

КБ 17.12

ДПС 15,17

Атака 8,92

Синята коалиция 6,37

Лидер 3,04

РЗС 4.5

НДСВ 2,52

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели ,пак голям срам,... дпс 3-ти ,как може... ](*,)

 

Няма как, те са дошли от турската част на БГ (кърджали, родопите, някакво бургаско село гласувало само за турците). Затова трябваше всички българи да гласуваме, за да може да надвием гласовете на турците с български лични карти. За активността помогна и изказването на турчина ахмед доган, което раздразни много българи. Докато в българия съществува турската партия, ще тънем в нищета и мизерия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че гласувах,жената също,дъщерята е още малка, иначе и тя щеше да гласува! :smt017

След това се разписах и на срещата на НИМ. smile035

Сега като гледам резултатите от двете мероприятия,мога да кажа,"един хубав ден за българската демокрация" smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със жена ми спуснахме гласчетата си в урната и се понесохме към НИМ. Доволен съм от резултата, е....можеше и малко повече, ама айде, да не бъдем алчни. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един като напише за кого е гласувал и темата отива в кофата!

 

Аз гласувах за студената бира и топлите "кебаби".... ха...ха....

Аиде в кофата....!

поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели ,пак голям срам,... дпс 3-ти ,как може... ](*,)

 

Няма как, те са дошли от турската част на БГ (кърджали, родопите, някакво бургаско село гласувало само за турците). Затова трябваше всички българи да гласуваме, за да може да надвием гласовете на турците с български лични карти. За активността помогна и изказването на турчина ахмед доган, което раздразни много българи. Докато в българия съществува турската партия, ще тънем в нищета и мизерия

Брато най Българската част са родопите ...... в моито градо има 1250 гласа за дпс и1299 за герб турците са малко ,мангалите им дадоха по 20 лева и виш ка стана свещи да си копуват с тях дано слънце да не видят

Стига сте ми триели мненията че пиша по половин час и ми е гадно после smile096

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах как да не съм гласувал, ей за тия гласувах (последните), че ги нямаше в листата та... smile035 : http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak ... 2198_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се отбележа. Дочух, че активността сред студентите е била около 70%. Това ме радва. На следващите избори повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хита е бил Пазарджик. Даваха по ТВ, че докарали 4 автобуса ямболски роми да гласуват там. Тръгнала мълвата из града, амбицирали се гражданите и масово гласуване. Те така се прави.

От тук нататък обаче е важното. Дали управляващите ще започнат да ги натикват един по един в затвора. Много депесе има във властта и в държавните учреждения. Това е раково образувание, което трябва да зпочне да се лекува оперативно. Иначе загиваме.

И още нещо - не оприличавайте етническите турци в България с депесе. Депесе е една измамна организация. А на турците трябва да им се обяснява методично, че депесе освен да ги лъже и краде друго няма да направи за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.