Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гласувахте ли? Да проверим избирателната активност на форума


Гласувахте ли?  

80 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Да проверим избирателната активност и в нашия клуб, нали днес е всенароден ден за статистики и стъкмистики :mrgreen:

Моля тези коити ВСЕ ОЩЕ НЕ СА пуснали гласа си на изборите, да не гласуват тук.

В смисъл, че ако още не сте гласували, но ще отидете по-късно, не трябва да гласувате с НЕ, например... Просто гласувайте с ДА след като сте гласували.. ай ай че объркано стана... smile049

 

Не е нужно да обсъждаме кой за кого е гласувал, просто следим наживо активноста :D

 

пп - аз вече съм гласувал. ппп - сещате ли се за оня разказ на Чудомир, дето увещавали един планинец да слезе в селото да си пусне гласа в тъмната стаичка smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е , не успяхме ! smile164

Сега поне иди да гласуваш, аз го направих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мойта избирателна секция,където гласувах преди малко,избирателната активност е 50%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги гласувам! smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко и аз гласувах,увеличих преднината на водещата партия...................... smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един като напише за кого е гласувал и темата отива в кофата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невиждано !!! В избирателната секция на листа, където отбелязват кой е гласувал имаше тук-там неоградени имена-прогнозите се оказаха верни, избирателната активност ще е доста висока, така и трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един като напише за кого е гласувал и темата отива в кофата!

след половин час може ли ;)

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след половин час може ли ;)

smile027

 

Не! Политиката е най-сигурния начин да се развалят отношенията в един форум. А последното което бих искал да се случи е политически пристрастия да ни развалят хубавия форум!

 

Надявам се да съм бил достатъчно ясен smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след половин час може ли ;)

smile027

 

Не! Политиката е най-сигурния начин да се развалят отношенията в един форум. А последното което бих искал да се случи е политически пристрастия да ни развалят хубавия форум!

 

Надявам се да съм бил достатъчно ясен smile027

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГЕРБ - 117 места, от тях 27 мажоритарни

КБ - 39

ДПС - 29, 4 мажоритарни

Атака - 20

Синята коалиция - 17

Лидер - 8

РЗС - 10

НДСВ - без

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 и аз пуснах моя глас за .... айде няма да кажа да не отиде в кофата тази тема smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, колко много хора сме гласували smile056
От 3394 потребители във форума са гласували 47... сигурно останалите 3347 още не са видели темата smile115
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, колко много хора сме гласували smile056
От 3394 потребители във форума са гласували 47... сигурно останалите 3347 още не са видели темата smile115

 

Да кажем, че активни са 20% от потребителите, от тях поне 50% не биха писали по политически теми....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.