Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откраднат Шевролет Авео, нагла кражба в София


Recommended Posts

Колеги, свидетели сме на поредната нагла кражба...

 

Оранжево-златист Шевролет Авео седан с Рег. номер СА 86 98 КР .

Автомобилът е откраднат от София.

 

Пускам линк към Опел-Форума, както и точен цитат на мнението на колегата.

Надявам се дружно да успеем да помогнем на колегата.

 

 

 

Телефони:

0878/ 79-79-37

0898/ 51-45-10

0898/ 39-12-90

 

013335645.jpg

013336018.jpg

 

 

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=60206&hl=

 

Става въпрос за колата на сестра ми. Днес Киро, зет ми, е дежурен във фирмата в която работи, Мебел Дизайн - голям магазин за обзавеждане на жилища, и е сам. Ключовете и документите на колата си ги държи в едно чекмедже в бюрото, а самата кола е на фирмения паркинг зад магазина (голяма три етажна сграда). Идват клиенти и той обикаля из магазина с тях. Няколко минути след като си тръгват той отваря чекмеджето и ИЗНЕНАДАаааа, ключовете и документите на Авеото ги няма! След секунди вижда че и колата я няма. Паркинга е с бариера с дистанционно което стои в колата.

И това ако не е организирано и/или изпълнено от вътршен човек (във фирмата работят около 60 човека САМО в София)

 

След малко и снимки на лизинговото Шеви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да те разочаровам, но очаквай обаждане и искане на откуп. Тъпите копелата знаят, че за таква кражба (т.е. липсващи ключове) застрахователите не плащат и ще си поискат 5-10к. Иначе съм с голям мерак на един такъв да му потроша кокалите на всички крайници ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откраднатият автомобил е на Колега от Опел-Форума.

Направих му услуга и пуснах съобщение за откраднатият автомобил в няколко форума, т.к. общо взето в момента не знае къде се намира....

 

Полицията е Уведомена.

Автомобилът е изчезнал от паркинга на магазин DECOR CENTER на бул. Сливница.

 

Надявам се все пак всичко да приключи добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300% e вътрешен човек може би даже (колега) и мойта за малко да отпътува по-този начи заради милите ми колеги който играят мръсно

п.п вече не ходя на работа с нея защото на 100% отново ще се пробват за сега само поздравявам майките им и си пътувам с рейса

 

дано колата се намери

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, започнаха се Теориите на конспирацията....

Човекът има проблем - автомобила липсва. Аз се опитвам да му помогна.

 

Инсценировка или не - няма как да знаем, но и човек със среден интелект би се сетил, че няма да пуска тема за липсващия автомобил във Форум, а би се целяло максимално "потулване" на случая, още повече че Каското не важи - случая се третира като Безстопанственост.

Имаше подобна кражба от Софавто преди 2-3 години - след плащане на откуп, автомобилът беше върнат.

Аз имам и своя версия - никакво следене, дебнене и прочие - просто група неудачници са се опитали да направят бързи пари, пребърквайки шкафчето на човека, докато го баламосват из магазина... Е намерили са ключове и са решили, че парите ще са повече

 

Все пак ето какво написа Колегата, по-рано днес...

Надявам се, че всичко ще приключи добре.

 

Въпреки, че пикльото, който е откраднал колата се вижда на всички камери около магазина, на всичкото отгоре даже НЯМА шапка или очила с които да си скрие лицето и все още НЯМА никакво развитие по въпроса.

 

ЧАКАМЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оглеждам се за него дано се намери

п.п записъл съм номерата на още няколко откраднати коли тук http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=59&t=148772 дано се нмерят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че пикльото, който е откраднал колата се вижда на всички камери около магазина, на всичкото отгоре даже НЯМА шапка или очила с които да си скрие лицето и все още НЯМА никакво развитие по въпроса.

 

ЧАКАМЕ

 

Дайте му снимките! Вероятноста да го срещне някой е доста голяма и тогава ще има ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадохме същата идея на собтсвеника на автомобила...

Сега чакам да видя дали ще му дадат клипчетата и/или снимките и некой набара ли - дупе да му е яко :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми е странно да откраднат точно Авео, па макар и ново... още малко ще почнат и Дачии да крадат - кризата май е ударила и крадците :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кои други форуми е пуснат линк, освен Опел и 2Т? Имам рег /главно заради обявите/ в Пежо, Рено, Лада, VW, BMW, Тунинг... може и да пропускам някой. Но не върви да дублирам, ако вече е обявена и там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата е намерена, благодарение на полицията smile161 Мода може да smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.