Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Размисли и страсти


Recommended Posts

Колеги,я да чуя и вашето мнение че нещо ме човърка една оферта.Става дума за Октавия -1, внос от англия.Колко ще ми струва едно преустройство да се направи със ляв волан? И изобщо...струва ли си?

Сега да ви кажа за каква кола става дума:

 

Skoda Octavia 2.0

 

Дата на производство април 2002 г.

Тип двигател Бензинов

Мощност (к.с.) 115 к.с.

Скоростна кутия Ръчна

Категория Седан

Пробег 180900 км

Цвят червен

нов внос

Цена: 3500ЛВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За обръщането на волана,ако се прави в ЕТ най-добре ще стане,обаче там яко ще ти одерат кожата.И друго се сетих,че 2.0 115к.с. мотора бил много несполучлив,някаде из форума бях чел,че на колега със такава О1 му се подпалил мотора... smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друго се сетих,че 2.0 115к.с. мотора бил много несполучлив,някаде из форума бях чел,че на колега със такава О1 му се подпалил мотора... smile049

Ако е единичен случей не трябва да се ръководи от това ако си имат масов дефект да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момци,той мотора на "кочината" си е идеален.Пустия десен волан ме мъчи...и най вече това че скоростите трябва да ги включвам с лявата ръка(поне да беше автоматик)Иначе колата цял ден я заничам и карам и един недостатък не мога да и намеря.

Няма да мога да заспя тази вечер :(

Тоя ми падна на 3200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тая цена и 2000 лева да ти стъпи обръщането,пак си е оферта според мен,а и щом няма забележки. Зависи само как е с екстрите ! Но аз съм за! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Зависи само как е с екстрите

Няма климатик :evil: Това също е огромен проблем.

А това вече си е от основна необходимост и би ме спряло,но ... сигурно има някакви други благинки :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обръщането на волан е крайно неприятна процедура и колкото по-читав е един сервиз, толкова по-вероятно е изобщо да не се наема с подобна задача, което според мен е достатъчно красноречиво. Щом колата е и без климатик, мисля че е по-добре да си спестиш подобна рискова покупка - в тези кризисни времена все ще изпадне нещо на читава цена в нормално европейско изпълнение предполагам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кола без климатик изобщо не се замисляй. А иначе за десния волан не ти трябва да го обръщаш. След един месец каране се свиква. Аз от половин година карам служебен джип с десен волан и нямям никакви проблеми. Въпрос на свикване . Но фрешмейкъра е прав-- на пазара сега се намират добри оферти . Тая я зарежи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си заслужава идеята за обръщането(главоболия само по време и след това).Ако ти е толкова на сърце тази карай си я така свиква се лесно.Карам коли с десен волан от около 4-5 години някой колеги из форума знаят шкодата и другата ми кола е така та с това се свиква .Ама ако мислиш че няма да ти е удобно тарси друга кола и не си вкарваи сам филми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаше климатик,да я вземеш 3000-3500лв. и да я караш така.Като не ти хареса няма да си вътре с много пари.

Но без климатик ,дори кола с ляв волан вече трудно се продава в България.Иначе мотора е чудесен.

Така,че твърдо "НЕ".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е тъпо да караш кола с обратна дирекция/и опасно/

Във Варна се навъдиха доста"баровци"с БМВ-а и S-класи с обратна дирекция-Баровци-СМЕШНИЦИ

Има и 1 ферари с десен фолан и много Аудита -8 и т.н.

взели ги без пари и се гъзарчат тука smile091

`

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се. Не ми се влиза в люти приключения.Ще посъбера още някой лев и ще взема това което искам.Гледам че за 5-6 хилки изпъкват добри Шкодета.

 

П.П. Казват че дирекцията може да се обърне срещу 2500лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С десен волан не е толкова зле но когато е джип или бус но за лека кола smile009 .

 

Според мен хубава и евтина Шкода можеш да си намериш в Чехия. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се. Не ми се влиза в люти приключения.Ще посъбера още някой лев и ще взема това което искам.Гледам че за 5-6 хилки изпъкват добри Шкодета.

 

П.П. Казват че дирекцията може да се обърне срещу 2500лв.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.