Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скърцане при завои


hanoi

Recommended Posts

Имам едно питане, напоследък се появи едно скърцане от към волана, като го завъртя на ляво (нее като да вие хидравликата,a по-скоро като ,скърцане от гума).И се усешта много лека вибрация като минавам по неравности.Имате ли идея какво е ? Ходих при един маистор и тои ми каза че е нормално , и че неее нищо тревожно, ама мене си ме дразни . , . . smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора викаш те отпратил и ти е казал че било нормално а? :D Евала му. Отиди при друг, може да е шарнир, накрайник....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен има едно скърцане от предния капак като си на място,а и не само и като въртиш понеже стари автомобили вече ,и са се поусукали и капака опира по калника,но ти трябват двама човека -един да върти ,другия да слуша ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, на мен новата кола ми скърца, като въртя волана на място, та стара ли???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, на мен новата кола ми скърца, като въртя волана на място, та стара ли???

Ами... нали трябва да се пише и във този раздел бе Чавдаре. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, на мен новата кола ми скърца, като въртя волана на място, та стара ли???

 

То при новите е нормално така, при старите не е smile004 :D Пр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грешка моя , тая темa е за раздел октавия, проблема ми е на октавията, без да искам съм пуснал тук темата,за което се извинявам, моля модернатора да изтрие тая тема, аз ще я пусна в правилния раздел smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

колега, провери тампоните на амортисьорите, възможно е скърцането да идва оттам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега кажете, че останалите двойки не скърцат при въртене на волана на място, и да ходя да се гръмна smile120 .

Това беше първото, което чух като звук от колата...

Който се е качвал при мен, и го чувал, все пита какво става smile049 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брааааааат! Няма никво скърцане! Нещо си оцелил каръка! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скърцат задните накладки , ако не си вдигнал ръчната докрай и същевременно въртиш кормилото намясто. :D:D:D Скърцане отпред само през легналите полицаи и то по-повече през зимата или сутрин преди физзарядка ... Чува се точно под краката на пътника или на шофьора , а понякога едновременно и от двете места ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скърцат задните накладки , ако не си вдигнал ръчната докрай и същевременно въртиш кормилото намясто. :D:D:D Скърцане отпред само през легналите полицаи и то по-повече през зимата или сутрин преди физзарядка ... Чува се точно под краката на пътника или на шофьора , а понякога едновременно и от двете места ...

:smt017 smile091 Много добре описано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, скърца цялото купе, и то доста силно, при пусната до долу ръчна спирачка.

Усеща се във волана, в седалката, и в лявата врата. Подобно скърцане и бучене се чува и при движение по павета.

Възможно е и да е от спирачките (в момента не съм сигурен, дали скърца само при натисната спирачка), но такова нещо не съм чувал никога от друга кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, скърца цялото купе, и то доста силно, при пусната до долу ръчна спирачка.

Усеща се във волана, в седалката, и в лявата врата. Подобно скърцане и бучене се чува и при движение по павета.

Възможно е и да е от спирачките (в момента не съм сигурен, дали скърца само при натисната спирачка), но такова нещо не съм чувал никога от друга кола...

 

Чавдаре, може и при мен да го има това скърцане , само че да не се чува. Все пак имам як абсорбер на страничните шумове. А именно - ПД технология.

При теб проблема е , че ти е много тих мотора. Дай да ги разменим за една седмица ( без това са като близначки) и после ще имаш ЩАСТИЕ !!! :D

 

п.п. ... а при скърцаща облегалка на шофьора - дали се заменя цялата седалка или се разпорва оригиналната ...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих в втори сервиз ,и ми казаха че е нормално , не били тампоните , реиката била трагнала , ама не било ништо тревожно

. . .

препоръчаите някои "разбирач" дето да познава марката , в София :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

\:D/ проблемът е решен

оказа се преден ляв накраиник , смяната му излезе към 100лв

64лв от Еуратек + 16лв работа( в мои сервиз) + реглаж на предницата

в магазина на бул.В. Левски е 41лв ( чешки) ,има и некви италянски, и турски за по 15-20лв smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.