Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пакет "лоши пътища"


dude_BG

Recommended Posts

Колеги, някой знае ли колко струва този пакет в ЕТ, заедно с работата по поставянето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли колко струва този пакет в ЕТ, заедно с работата по поставянето?

 

Аз съм питал за моята - Октавия Тур комби, виждал си я - само повдигане с втулки - 300 лв, повдигане и щит под двигателя - към 1000 лв, включително и труда. Ама звънни на 02 813 700 и ги питай, че инфото ми е на година.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз искам само втулки.... нещо ми идва мааааалко нисичка. Скоро минавах един стар римски мост и не можах, щото опря по средата точно, а има и някои легнали полицаи, дето опират. Евентуално ще го правя тва за зимата, че сега няма нужда. А дали случайно знаете - може ли да си купя само втулките и да ми ги монтира познат майстор (демек има ли некви тънкости при монтажа)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй сега говорих със сервиза на ЕТ - София. Първо ми казаха, че могат по принцип да сложат втулки отпред на ОК2, за щит е изключено. Не бяха сигурни и за втулките обаче и затова ме посъветваха да питам в магазина на фирмата какво имат за повдигане на ОК2. Питах, отговора е - за ОК2 нямаме нищо, само за ОК1. След доуточняващ разговор със служител на сервиза ми бе обяснено, че щита пречи на някакви тръбички на интеркулера и затова не може да се постави, същото важи и за втулките. Пакет ''Лоши пътища'' се слага само при поръчка на ОК2 от завода, там чехите променяли нещо за да паснат щита и втулките, за афтърмаркет монтаж няма надежда. И от сервиза, и от магазина бяха много любезни по телефона. Съжалявам, че давам такава кофти информация.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм сигурен на 100% но на един приятел от ЕТ му казаха,че не може допълнително да се сложи.

 

И аз знам, че на "двойките" защитата от лоши пътища се слага само в завода :-k .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми здраве да е! :smt017 Благодаря за инфото и за това, че си попитал! Следващия път като се видим smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile149

Ама преди това

Eй сега говорих със сервиза на ЕТ - София.

Защо трябва ТИ да звъниш?

 

 

Принципно - за това е форума - да си помагаме с информация, ама какво лошо или срамно има колегата да се информира лично?

Ей сега веднага ще те оплюят!

Този ми пост не смятам, че е оплюване, просто става въпрос за един телефонен разговор. Кое му е страшното???

BTW - онзи ден бях в ЕТ. Да знаете, че не хапят... Пък и по телефона могат да разговарят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.