Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

20% отстъпка за рез.части и труд в ЕТ за автомобили над 4 г!


Recommended Posts

Отидох до ЕТ да проверя :) дават ти чекова книжка и с нея можеш да ползваш отстъпка 20% от стойността само на труда, частите ми казаха че трябва да си ги платя на редовна цена. Плюс това става въпрос само за някои услуги, а не за всичко което се сетите. За сметка на това се оказа че цената за ангренажен комплект ( конкретно за 1,9 TDI - ATD ) е 263лв. а на Сточна гара ми поискаха 369 !!!Явно ЕТ правят сериозни опити да привлекат нови клиенти, да задържат редовните и да си върнат загубените.

[-X Май си в грешка , информация от днес в ЕТ цената е 399,10лв ,а кат.№ на к-та е 038198119Е

И още инфо от 01/07/09 имат леко увеличение на цените .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре ще ходя и ще поразпитам за кво иде реч.... Аз по принцип съм за нови амортисиорчета самоо че нема си ги взема оттам, защото за да спеста некви си 20% требва да им дам пара да ми ги сменят.... А аз не мисля че си на далавера да даваш пари на някой да прави нещо което и сам можеш... Лично мнение е това, но мисля че има доста хора тук които си чаткат за да не ги дават тия "грешни" паре..или поне всеки познава някой евтин майстор...

" ...Промоцията никога не е на далавера, защото ти пробутват нещо от което нямаш нужда....."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Смешна работа им е "промоцията" - излиза че е до края на годината. Хубава работа, ама българска... От чековите книжки стават добри подпалки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме Европа и никога няма да бъдем. Пускат промоции с "чекови книжки" в дългосрочен план и човек си прави сметките месеци напред какви пари да ВЛОЖИ при тях, но после се оказва, че е поредната булгаристанска идея от ден до пладне. Щом ще ме правят на маймуна - ще отида в друг сервиз. Ще си изгоря "чековата книжка". Искам да ги видя януари месец как ще търсят клиенти със свещ и какви още "яки" промоции ще замислят smile056

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смешна работа им е "промоцията" - излиза че е до края на годината. Хубава работа, ама българска... От чековите книжки стават добри подпалки...

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.