Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

20% отстъпка за рез.части и труд в ЕТ за автомобили над 4 г!


Recommended Posts

Да сме живи и здрави още една година и половина - ще се вАзползвЪм. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оха....

 

Ще изчакам и чак на 12ти Агуст ще си сменя ремъка! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#

 

 

Отстъпката е валидна само при закупуване и монтаж на частите в

оторизиран Škoda сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ухааа,остават още три месеца и ставаме на 4год.!!! smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеше вместо отстъпка да предлагат нормално отношение и обслужване ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеше вместо отстъпка да предлагат нормално отношение и обслужване ...

 

Има си тема по въпроса, нека не го чешем това и тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е над 4г. :) трябва ли ми нещо специално за да ползвам отстъпката - талонче за отстъпка или нещо от сорта или мога да ида на общо основание?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е над 4г. :) трябва ли ми нещо специално за да ползвам отстъпката - талонче за отстъпка или нещо от сорта или мога да ида на общо основание?

 

В условията на промоцията си пише. Дават ти нещо, наречено условно "чекова книжка" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отидох до ЕТ да проверя :) дават ти чекова книжка и с нея можеш да ползваш отстъпка 20% от стойността само на труда, частите ми казаха че трябва да си ги платя на редовна цена. Плюс това става въпрос само за някои услуги, а не за всичко което се сетите. За сметка на това се оказа че цената за ангренажен комплект ( конкретно за 1,9 TDI - ATD ) е 263лв. а на Сточна гара ми поискаха 369 !!!Явно ЕТ правят сериозни опити да привлекат нови клиенти, да задържат редовните и да си върнат загубените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност отстъпката е и за частите, и за труда, ако ремонта се направи в Еуратек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера минах през ЕТ, защото бях в квартала.

1. Отсъпката важи до края на годината.

2. За "чековата книжка", искат да снимат талона на колата и веднага ти я дават.

3. Доколкото рзбрах, отсъпката е за 20% от изброените части и до 20 % за труд, като не може да ползваш едновременно отстъпка и за части и за труд. Отстъпката за труд, пък не важи за всички дейности.

 

П.П.: Паркинга на обяд пред ЕТ имаше доста свободни места. Нещо което не съм виждал от години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш в шоурума и питаш... Или вдигаш телефона и пак питаш... Докато чакаш отговор тук, до сега по един от горните начини щеше да си го получил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Иво хубаво ти е отговорил. Но ми е любопитно как ще влезеш в сервиза за да питаш :-k Между другото не съм се изразил съвсем точно по-горе - под шоурум имах предвид търговци и/или приемчици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оборудвах се с чекова книжка!Припомня ми на времето като имаше чекови книжки на ДСК!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.