Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пак за камерите -карайте разумно :)


Recommended Posts

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=166967

 

Знам, че е дъвкано много , но ми се стори, че в статията доста добре е изяснено технически как стават нещата. Ако системата наистина работи, би било супер. Обаче, човешкият елемент все пак не е изключен.. та незнам. Да си пожелаем да е за добро. Много модерно звучи цялата работа иначе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D>

 

Разбра се вече как работят и къде са сложени.

 

Обаче едно от местата не е упоменато - пред София Ленд има такава къщичка за птички... но я няма в списъка

 

Иначе и аз искам да сложат няколко стотин такива - та дано се укротят лудите шофьори... и цяла софия да я накичат с онези другите - по всички кръстовища... и да глобяват всички нарушители, че ми писна всеки ден да се нервирам заради нагли нещастници, неспазващи правилата и застрашаващи останалите :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста поезна е, в неделя, ще се прибирам към Трявна да гласувам и ще мина точно покрай 3 от тях, ако не знаех за това... другия път щях да съм на стоп :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е покрай точно тази на снимката ,която е на цариградско минах с 100,и в последния момент я видях ама късно,добре че някой съвестен гражданин я е напръскал със спрей smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е покрай точно тази на снимката ,която е на цариградско минах с 100,и в последния момент я видях ама късно,добре че някой съвестен гражданин я е напръскал със спрей smile004

http://forum.offroad-bulgaria.com/showp ... tcount=628

smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е покрай точно тази на снимката ,която е на цариградско минах с 100,и в последния момент я видях ама късно,добре че някой съвестен гражданин я е напръскал със спрей smile004

http://forum.offroad-bulgaria.com/showp ... tcount=628

smile001

Сменени са,днес ги гледах :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е покрай точно тази на снимката ,която е на цариградско минах с 100,и в последния момент я видях ама късно,добре че някой съвестен гражданин я е напръскал със спрей smile004

 

В отговор на твоя реален пост - една измислена ситуация: Пресичаш някой булевард и детето ти изтичва пред теб... Удря го кола, която минава с доста висока скорост, но шофьора не спира. Има и камера точно на мястото. Не случайно е там - мястото е опасно и е поставена от хората, които се опитват да въведат ред по улиците! Обаче, КАТ не могат да кажа нищо по въпроса, защото няма картина от камерата. Причината - "някой съвестен гражданин я е напръскал със спрей". И ставаш един не-щастлив баща...хипотетично.

Е, докато има такива "съвестни" граждани, няма как да се подобрят нещата и ще продължаваме да сочим останалия свят, да казваме, че там е по-добре и да изкарваме някой друг, който е виновен за нашето положение! Не погледнем ли себе си - няма да се подобрим smile027

На края на статията има интересна статистика относно тези камери във Франция, които са 1500! Смъртността на пътя е намалена с ~50% от 2001 до днес!

Мисля, че си струва да се спазва най-елементарния и ползван от най-много хора Закон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, докато има такива "съвестни" граждани, няма как да се подобрят нещата и ще продължаваме да сочим останалия свят, да казваме, че там е по-добре и да изкарваме някой друг, който е виновен за нашето положение! Не погледнем ли себе си - няма да се подобрим smile027

Мисля, че си струва да се спазва най-елементарния и ползван от най-много хора Закон...[/color]

 

след около 5 годишно спазване на този закон не виждам да има някаква полза освен да получавам на пътя само подсвирквания,засичане на всяка крачка,отнемане на предимство и още куп идиотщини,ми писна никой да не спазва и почвам и аз така smile011

толерантността на пътя у нас никой я няма за нищо,естествено гледам да стигна жив и здрав ,и другите около мен също,останалото няма значение

тук е българия smile045

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц-тц-тц..........! Нещо не мога да те разбера todor_velikov.Според мен ти се нервиш от това, че си спазваш правилата,а някой друг не.И ти е кофти че постоянно ти свиркат и засичат. smile166

Я не им обръщай внимание..... smile021.Тога ще усетиш удоволствието от шофирането.

Не ми харесва мисленето ти,и израза'' тук е България",щото ако всички започнат да мислят като теб,ще стане като в Ирак .А и все пак караш ШКОДА- трябва да правиш добро впечатление smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц-тц-тц..........! Нещо не мога да те разбера todor_velikov.Според мен ти се нервиш от това, че си спазваш правилата,а някой друг не.И ти е кофти че постоянно ти свиркат и засичат. smile166

smile161 smile162 smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.