Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Шкода произведена между 1987-1991


patologa_ds

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да закупя Шкода "японка" произведена между 1987 и 1991 год. От Пловдив съм, но ако си струва предложението може да се разкараме и до други градове в страната. Ще се радвам, ако се намери нещо, за което ще си струва разкарването.

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Шкодичките около 1990г. имат явно по-лоша обработка на купето и ако не намериш някоя дето е седяла повечето време в гараж хич няма да е в цветущо състояние. :)

Аз до скоро търсех такава и единственото което ми хвана окото беше една 1987г. , която беше тръгнала малко да гние. Моделите от 1984г. (май тогава почваха японките) до 1986г. също не са лоши. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. Днес съм се уговорил да огледам една произведена около 1985-86 год. Но май е в доста напреднал стадии на гниене. :(

Ако се намери ще я кача да се види във форума. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да ти предложа една доста запазена, седи в гараж и не е мърдана доста време, с чисто нов съединител е.Бях си я правил за мене ама така остана защото си купих друга.трябва и един аклумулатор и ще бръмне :) Ако имаш интерес дай на лично или на 0887895616.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.