Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Одраскан румстър


kartiche

Recommended Posts

Изминаха точно 5 месеца от както се сдобихме с новичък румстър и вече от вчера е одран.

smile164

При паркиране на служебния паркинг на работата на мъжа ми, докато моят паркирал един друг правел някаква маневра и го закачил и го одрал сранично откъм капачката на резервоара в посока към задната врата.

Драскотината е около 15-20 см. и е гадна, защото много бие на очи.

Моят "шушумиг" въобще не се е разправял с оня ***. Дори твърди , че оня му се е накарал?!

smile150

Трябва ли да търси застрахователите, при положение, че колата има пълно каксо. И въобще има ли смисъл да се разправя с тях.

Някой от вас сблъсквал ли се е с подобен казус и как да се постъпи в случая, защото моят "шушумиг" не иска да се занимава със застрахователите?

smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бягай при застрахователя, няма какво да се чудиш. Казваш, че ти си одраскала колата докато си паркирала и толкова, щом на мъжа ти не му се занимава(пълното каско покрива "самокатастрофирането).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш и се възползваш от каското.

После в ЕТ и там ще я направят.

Ако драскотината не е дълбока- в ЕТ си имат пасти и тн.. ще пробват само с тях да я оправят.

 

Успех с развитието....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Хайде пак да се оплача. smile012

На 31.05.10г. вечерта на служебния паркинг някой пишман шофьор ми е ударил колата от към десния калник и мястото е хлътнало и одрано.

Обадих се на застрахователите от ДЗИ и те ме пратиха в трета глуха...

Да съм ходел чак в големия град, че то за 1 кола нямало да си правят труд да идват.

Е га ти отношението. smile048

Е какво да се прави, след 2 седмици отидох и ново 5 - ами защо не сте дошли веднага-абе аз да нямам самолет, а и съм на работа, то не е концерт пожелание... :smt0344

Огледаха я, снимаха я, попълниха някакви документи и ми казаха да чакам, че ще ги изпращат до София и там щели да решават...

Ама до кога ще чакам божа работа...

Междувременно се свързах с едно приятелче от Плевен, което работи в магазин за бои и лакове за коли и той ми каза, че могат да ми направят боята и лака ама първо да се оправя със застрахователите, а пък после да си намеря свестен майстор...

А пък като ги знам и майсторите какви са...

Абе не и върви на нашата кола и това си е. :?

Както се казваше - викам ти майсторе, че не ти знам името, но като ти гледам работата да те знам в майстора. smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.