Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шлайф / Полираща / Пастираща машинка назаем за два часа ???


Recommended Posts

Колеги, трябва ми назаем гореописаната машинка, или както там се казва за два часа. Ще ходя си правя каско и искам махна няколко драскотини - да не ми ги описват, пък току виж след една-две автомивки ми ги изплатят... примерно... Не само за това де, сега, не сме чак толкова ...

Та ако някой може да услужи за утре следобед например, или пък да даде акъл откъде мога да си купя такава за еееееееееее до 25,99лв - да сподели. Бирите тоя път ще си ги нося с мен, да не стане както всеки друг път да бягате и да не искате накрая... smile027

Съответно, ако машинката е назаем, ще си купя консумативите (шкурка ли гъба ли е там) - няма да заносвам чуждите ... :mrgreen: smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш дрелка, за около 10тина лева може да се обурудваш от Практикер (примерно) с киче+основата,за която се захваща към дрелката! Намират се точно до касите в ляво като влезеш.Става дума за магазина в Дружба!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В МЕТРО има такива машинки, но не помня колко пари струват.

Със сигурност няма да са по 25 лева! smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш дрелка, за около 10тина лева може да се обурудваш от Практикер (примерно) с киче+основата,за която се захваща към дрелката! Намират се точно до касите в ляво като влезеш.Става дума за магазина в Дружба!

Машина веднага се сещам откъде ще си присвоя за една вечер, а щом наху... пардон, накрайниците стъпват толкова малко - отивам да си взема :mrgreen:

Благодаря за супер-мега-бързото инфо :mrgreen: Ще ви снимам до колата като я лъсна, даже пари няма да ви искам smile091

 

Младежи когаааа, такааа .. да се видим, а? Нещо не получавам инфо наврме напоследък..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото си вземи ПОЛИРАЩА паста на Тurtle,струва към 13 лева,но е много хубава! Мисля,че и нея я имаше там, при авто-щанда. А иначе за срещата ... като се организираме,ще те известим ;) :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш дрелка, за около 10тина лева може да се обурудваш от Практикер (примерно) с киче+основата,за която се захваща към дрелката!...

Ако работиш с бормашина трябва да внимаваш да не "изгориш" и/или протриеш лака или боята. Ако си намериш такава с плавен спусък (с регулиране на оборотите) ще е най-добре в твоя случай. Не случайно всички полиращи машини са нискооборотни. Като работиш с бормашината не натискай много - можеш да си нанесеш повече в реди с нея отколкото ползи. За съжаление най-евтините полир машини са между 40 и 60 лв., ама те и не вършат много добра работа.

За пастите за любители - Turtle wax, Ma-Fra или Simoniz са добро решение. Ако искаш да работиш с професионална - 3М би бил моя избор, макар с подобна машина това да се обезсмисля. Подбери пастата според боята - металик или не. И последно - не пастирай на директно слънце или върху нагрята от слънце боя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо, мога да ти услужа с полираща паста ако искаш. Пък за срещата като я организирате ме уведомете и мене :lol: smile049.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пастичка си имам, за метЪЛик, е не е 3М, но си е добра - реклама няма да правя сега :)

Мацотенето мисля да го свърша рано-рано сутрин, да е хладна тенекията...

Пък .. ще се похваля после smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо, мога да ти услужа с полираща паста ако искаш. Пък за срещата като я организирате ме уведомете и мене :lol: smile049.

хайде утре... примерно... ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА! :smt017

Даже ще взема и кучката да ви хапе и весели, че не и се стои сама вкъщи.. ако обещавате да ни давате да пие много бира, че почва да откача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.