Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет,изтърва ми крика докато сменях гумата...


Нептун

Recommended Posts

Здравейте!Днеска ме сполетя лош инцидент,докато сменях гумата на фабиата (бях спукал гума)шибаният крик,който незнам как са го измислили чехите, поддаде и се измести навънка и се огъна ламарината ,та искам да попитам това каското покривали го,ако отида нещо излъжа че съм одарил бордюр,дали ще ми го оправят ?Или пък дане лъжа, а да кажа какво всъщност е станало... На алианц съм и мие пълно каското. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам защо да не ти го поеме каското. :) Иначе сори за неприятната случка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя да дойдеш да видим кво се е огънало и ще ти направя инструктаж за безопасно боравене с крика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля по-добре да кажа че някой бордюр шахта от колкото падна крикът :) Ти във варна ли си ? я кажи там валяли днеска /вчера ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя да дойдеш да видим кво се е огънало и ще ти направя инструктаж за безопасно боравене с крика!

Ще дойда ама мисля утре да видя да оставя на онея геги колата ,само ако е направятр за 1/2 дена,за мога да изкочна на срещата,иначе понеделник ,крика е много шибан, по хубаво да бяха сложили на лада ,100 пъти по здрав е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крика си е достатъчно здрав!Просто не си го поставил както трябва!Не бързай да ходиш да я оправяш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.