Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стар усилвател Blaupunkt


Recommended Posts

Моля,ако някой е виждал като усилвателя на снимката да сподели

инфо.Знам само ,че е бил фабрично монтиран на BMW-5 ,94г.и е захранвал 8 колони.Има само две букси,както се вижда и никакви обозначения.

Инересува ме, дали изобщо може да върши някаква работа,а и всякаква друга информация.

Моля, и колегата Favorit,като спец.в областта да сподели информация.

post-3391-138453098726_thumb.jpg

post-3391-138453098732_thumb.jpg

post-3391-13845309874_thumb.jpg

post-3391-138453098745_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм виждал такъв, това че е захранвал 8 колони не означава нищо. :) Аз лично не бих взел нещо без да му знам конкретно характеристиките и като гледам с какви букси май най-много да ти усложни живота....но все пак ако можеш да кажеш какъв модел е може да се намери инфо за него в нет-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това е проблема,че нямам модела,има някакви цифри,които съм ги снимал,но с тях нищо не излиза,само някакви продажби в ebay.Иначе,въпроса е не дали да го взема,а дали може да се използва щото седи в един шкаф от две години.Подари ми го един приятел,който го свали от колата си,иначе работи със сигурност,но явно е разправия и по-добре да си купя нещо по-съвременно втора ръка.

 

Като реша да слагам музика,ще те ползвам за консултант да знаеш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.