Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ниско ниво на хидравлична течност


joro_kem

Recommended Posts

Здравейте, бях задал въпроса си в тази тема: viewtopic.php?f=8&t=13849&start=30 , но за съжаление колегите собственици на фабия явно имат по-различни дертове от моя.

Откакто купих колата (О I 1.9 tdi 74 kW), нивото на маслото в казанчето за хидравличната рейка е под минимума с около 2 мм. на 2 пъти съм обръщал внимание на момчетата в ЕТ пловдив - твърдят, че всичко е наред. няма загуба на течност, нямам оплаквания от работата на рейката, но все пак си мисля, че зоните мин/макс неслучайно са обозначени. Питането ми е към колегите с такъв двигател - имате ли впечатления какво е нивото при вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да въртиш волана на неработещ двигател (първо долей до max) и го следи месец-два. Интересно ми е дали ще имаш загуби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карай си няма страшно ако нямаш омазняване около скобите на маншоните на рейката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази която карах аз беше по същия начин.Купих си цяло шише за да долея 20-30 грама smile011 Някой ако има нужда да долива ще му дам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за съветите, ще купя за доливане (благодаря за офертата на martomodev, но не искам да го занимавам) и ще следя нивото. оплаквания нямам засега, но не искам да бъда поставен пред свършен факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕураТек тъмно зелената хидравлична течност е 27лв/1 лит. :)

И на мен в сервиза ми казаха, че няма страшно ала аз сам си я долях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.