Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Всичко за Spirit of Burgas !!!


Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    17

  • Нептун

    9

  • joeless

    3

  • chavdarlk

    3

Най-много писали в темата

Svetlio And The Legends - smile035 - http://www.vbox7.com/play:204d2b4b - там съм, мерси за поканата. Ой Ти Черно Море :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, аз миналата година молих тук ако пътува някой Сф-Бс да вземе две момичета, темата стана ... айде да не казвам.... Но, виж, ако тази година някой има две свободни места по това време и в тази посока, и не прави многозначителни намеци - ще помоля пак да вземе девойачетата.

Предупреждавам че са приятелката ми и сестра и, да няма неразбории... :mrgreen:

Пък в замяна може да се измисли нещо за безплатен вход на феста - ще се пишат доброволки та и те да са без билет, току-виж успели да вмъкнат някой на феста ;) нищо не обещавам де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, аз миналата година молих тук ако пътува някой Сф-Бс да вземе две момичета, темата стана ... айде да не казвам.... Но, виж, ако тази година някой има две свободни места по това време и в тази посока, и не прави многозначителни намеци - ще помоля пак да вземе девойачетата.

Предупреждавам че са приятелката ми и сестра и, да няма неразбории... :mrgreen:

Пък в замяна може да се измисли нещо за безплатен вход на феста - ще се пишат доброволки та и те да са без билет, току-виж успели да вмъкнат някой на феста ;) нищо не обещавам де...

 

Чиче Джак прави подобни преходи към морето... smile117 smile117 smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ми мине котка път, мисля и аз да отида тази година, та ще видим smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиче Джак прави подобни преходи към морето... smile117 smile117 smile117

абе чувал съм за на чичето инжекцията, незнаааммм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиче Джак прави подобни преходи към морето... smile117 smile117 smile117

абе чувал съм за на чичето инжекцията, незнаааммм...

Малка поправка... "Кожената инжекция " smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиче Джак прави подобни преходи към морето... smile117 smile117 smile117

абе чувал съм за на чичето инжекцията, незнаааммм...

smile091

а сестрата на приятелката ти ,има ли си приятел....щото Джаки може да и стане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааааайде паааааааааакккк се пооооооооооооочнааааааааа..... [-X

бе вие май жена не сте виждали от месеци... да не сте моряци всичките smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве, да доживеем следващият месец, аз ще пътувам София -Бургас за Spirit of Burgas, само дето не е ясно дали ще е петък или събота! Ще пиша ако има място за компания ! :)

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето малко пресни снимки от Бургас... и на мене ми се ходи на уви съм на бачкане... :smt0344

П.С. Трансперанта е някъде в началото на главната към плажа (тази която води към фунтана)

post-4305-138453104464_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко пресни снимки от Бургас... и на мене ми се ходи на уви съм на бачкане... :smt0344

П.С. Трансперанта е някъде в началото на главната към плажа (тази която води към фунтана)

Яко обяснение!Улицата е Александровска!Малко трудно ще те закара до морето!Или ще те закара да ЖП гарата или до Бургаския свободен университет! smile048
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко пресни снимки от Бургас... и на мене ми се ходи на уви съм на бачкане... :smt0344

П.С. Трансперанта е някъде в началото на главната към плажа (тази която води към фунтана)

Яко обяснение!Улицата е Александровска!Малко трудно ще те закара до морето!Или ще те закара да ЖП гарата или до Бургаския свободен университет! smile048

 

Така де правилно VALDO грешката е моя smile021 но като го видях и първото което ми изкочи на мисал беше "я сега тука да го снимам аз да го покажа на VALDO smile001 "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ти няма ли да ходиш? :) аз ся ще ходя ама няма да влизам,това са грешни пари :) бензина се вдига по-добре да заредя smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.