Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стелка или вана


Recommended Posts

Здравейте съфорумци!

Онзи ден минах случайно покрай ЕТ в Надежда и викам, чакай да се отбия. Решил съм да си взема оригинална стелка за багажника за О2 хечбек. Попитах момчето на магазина им и видях, че предлагат гумено- текстилна стелка на цена 125лв. и вана за багажника за 101 лева. Имат ги налични в централния склад и доставката е за 1 ден. Това добре, но неможах да видя как изглеждат външно и материала от който са направени. В нета чета, че ваната е от рециклирана пластмаса и сигурно е твърда като тава, а това не ми харесва. Хубавото е, че е задигната с по 5см. в края и върши добра работа, ака се разлее нещо в багажника.

Ако някой е вземал стелка или вана нека сподели кое изглежда по- добре и кое върши по- добра работа. По принцип багажника ми си е чист и рядко даже слагам нещо, но искам да си взема такава джаджа. 8)

http://www.skoda.at/service/zubehoerkat ... sstattung/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

Ваната за мен е по-добрия вариант. Не може да е твърда - 100% е достатъчно гъвкава. Пък и защо трябва да е гъвкава - ще я махаш само ако сменяш гума (което се случва рядко - пожелавам го на всички)

 

1242378920344dce610001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля, че ваната е по- добра, а и на вид го докарва. Не ми се вижда от снимката твърда, а даже на гумена ми прилича. А и е малко по- нескъпа. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ваната е по-добър вариант за мен.

Гумена е и има ръбове-перфектна защита срещу неволно разляти течности. smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същата като снимката на Калата, само че с друга шарка.

Материалът е твърда гума.Малко е тежичка, но не я вадя всеки ден. Излезе ми към 100 лв., но това преди 2 години. Има полза - пази се мокета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте съфорумци!

Онзи ден минах случайно покрай ЕТ в Надежда и викам, чакай да се отбия. Решил съм да си взема оригинална стелка за багажника за О2 хечбек. Попитах момчето на магазина им и видях, че предлагат гумено- текстилна стелка на цена 125лв. и вана за багажника за 101 лева. Имат ги налични в централния склад и доставката е за 1 ден. Това добре, но неможах да видя как изглеждат външно и материала от който са направени. В нета чета, че ваната е от рециклирана пластмаса и сигурно е твърда като тава, а това не ми харесва. Хубавото е, че е задигната с по 5см. в края и върши добра работа, ака се разлее нещо в багажника.

Ако някой е вземал стелка или вана нека сподели кое изглежда по- добре и кое върши по- добра работа. По принцип багажника ми си е чист и рядко даже слагам нещо, но искам да си взема такава джаджа. 8)

http://www.skoda.at/service/zubehoerkat ... sstattung/

Имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.