Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нерегулируеми ли са пръскалките на Окт1?


PRESIAN

Recommended Posts

Извинявам се че пак повдигам темата,но в предишните подобни никой не ми отговори.От предишната тема става ясно всичко друго но не и това.В ЕТ-Варна казаха че не се регулират.А нямаха пръскалки за Окт2 за да видя дали мога да сложа тях.Моите пръскат чак до края на колата а съм с комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си за по-сигурно от онези "маркери" (които се забучват на корковите табла и карти), че те са по-здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си за по-сигурно от онези "маркери" (които се забучват на корковите табла и карти), че те са по-здрави.

 

[-X Няма да стане с тях - дебели са. И с игла недей да пробваш - ако е много клеясала дюзата и напъваш иглата ще се счупи... и ще остане вътре...

 

Само карфичка! Пръсни преди това с WD-40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм с игла,кламер,топлийка и не става.Пък и нали ви казвам какво казаха умните глави в ЕТ-Варна-НЕ СЕ РЕГУЛИРАТ!?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.