Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

кражба........С втора серия накрая


BOTZKO6

Recommended Posts

полудявам. ](*,) :smt034 ](*,) :smt034 ](*,) :smt034 тая сутрин си сварих шкодака отворен. със счупени ключалки на предните врати и счупено малко прозорче на задната врата.нищичко не беше пипнато вътре-радиото,детското столче ...... си бяха вътре. бяха "навели" само задните седалки и са ми отмъкнали кашончето с крика и ключовете. исках само да се оплача. че съм бесен за случката бесен съм, ама най-ме е яд че се случи точно като се бях засилил с детето за болница за операция.МОЛЯ САМО ДА МЕ ОРИЕНТИРАТЕ КОЛКО ЩЕ МИ КОСТВАТ ЩЕТИТЕ? - СМЯНА НА КЛЮЧАЛКИ И МАЛКОТО СТЪКЛО НА ЗАДНАТА ВРАТА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти помогна с цени за щетите,но на тези които са го сторили това злодеяние им прати една smile197 майна и от мен.

 

PRR: Знаеш, че ще се цензурира и не разбирам защо ни създаваш работа?!?! :smt034 Не че и ние не мислим същото, но просто като го пишем сами си го цензурираме smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти помогна с цени за щетите,но на тези които са го сторили това злодеяние им прати една smile197 майна и от мен.

благодаря все пак колега.не се надявам да се намери деятеля на случката за да го скъсам.........от бой де!!!. Ама се надявам все пак отнякъде да му се върне тъпкано в 100 кратен размер. днес след като с малкия всичкое наред вече тръгвам да оправям шкодака..... (надявам се на бързо и евтино справяне със задачата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадост (както казва Джак Бауър в 24). Колега бързо да се оправиш и най-вече детето. А на тоя дето ти е разбил колата Господ ще му го върне.

Като помощ http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 70&start=0 Момчето е от Пазарджик и от бая време я разпродава. Не знам какво му е останало, но дано ти свърши работа.

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих те посъветвал да се обадиш в "Кобра",неможе да няма представителство в Пловдив,защото ако не разбираш много от поставяне на стъкла ще изгубиш много време и нерви за някакви 10-15 лв разлика.Ще ти го сложат за минути и невярвам да е някяква страшна сума.На мен преди години за Фиестата ми взеха 30-тина лв с поставяне на предно странично стъкло,счупвано на два пъти от вандали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, справих се!триъгълното стъкло го намерих в морга за 15лв,поставянето му 20лв. 2-те ключалки на предните врати ги намерих за 53.20лв(чисто нови) за пренареждането им за да си остана с 1 ключ (оригиналния)а не да размотавам два и за поставянето им на вратите ми костваше 50 лв.

 

тотал за ремонта 138.20лв.

стойност на задигнатото около 50-60лв(освен крик,отверки и ключове се сетих че имах 2 к-кта кабели, компресорче за въздух)

за останалото............... много яд и голям мерак да изтрепя всички гадни мангалчета и наркоманчета дето бърникат за едното нищо.

поне операцията на хлапака мина наред и сега се възстановява бавно и славно вкъщи.

на всички по една smile159 и майната му на неволите вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай наздраве приятел и дано вече не ти създават проблем . smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...поне операцията на хлапака мина наред и сега се възстановява бавно и славно вкъщи...

По-важно от това няма. На хлапето - бързо да се оправя, а на теб - да не ти се случват повече такива гадости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КРАЖБА ВТОРА СЕРИЯ smile096 smile096 smile096 smile096 smile096 smile096 smile096 МАМИЧКАТА ИМ ЦИГАНСКА НАРКОМАНСКА. ПАК ПОСЕГНАХА ШКОДАКА. ТОЯ ПЪТ САМО КЛЮЧАЛКИТЕ СА ПОТРОШИЛИ smile096 smile096 smile096 smile096 smile096 smile096 smile096 А ОЩЕ СТЪКЛАТА ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ НЕ СЪМ ИЗЧИСТИЛ. просто не мина и седмица мамка му(извинете ме за тона). тоя път са взели топката на хлапето ( напоследък го споменавам често........ той е на 3г. и 7м.). на никой лошо не съм направил, а фелицията пък не е и S класа да кажеш че се краде нещо скъпо.направо акъла ми не проумява ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 ](*,) :smt034 ](*,) :smt034 :smt034 ](*,) ](*,) :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па сложи нещо прималиво вътре и започни да дебнеш няколко нощи подред. :smt034 Като го спипаш бой, бой докато не му строшиш кокалите. Или си сложи аларма с GSM модул да те известява по телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па сложи нещо прималиво вътре и започни да дебнеш няколко нощи подред. :smt034 Като го спипаш бой, бой докато не му строшиш кокалите. Или си сложи аларма с GSM модул да те известява по телефона.

 

По примамливо от документите за тях няма! Документи на черно в махалата вървят по 20 кинта. От там циганетата знаят кво да правят с тях. Смени мястото на домуване на автомобила и оставяй щората(маи беше с капаци) на багажника прибрана да се вижда че отзад няма нищо. Пък и ако това не помогне...аларма с ГСМ модул и тва е. Дано повече да не се случва! Успех с ловенето на апашите...!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е па сложи нещо прималиво вътре и започни да дебнеш няколко нощи подред. :smt034 Като го спипаш бой, бой докато не му строшиш кокалите.
Да, но вероятността да не е сам и да има по джобовете разни хладни оръжия е огромна. Не е за сам човек това.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо щях да кажа друго, но се сетих че PRR ще ме цензурира.Той винаги така прави smile004

PRR: smile027

 

BOTZKO6,махай я тази кола от там.Търси гараж, или други алтернативи.

Съжелявам за случилото се но , не виждам с каква идея бих ти помогнал ](*,) ](*,) ](*,)

Всъщност...май се сещам,но ще ти трябва огнестрелно оръжие и муниций.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност...май се сещам,но ще ти трябва огнестрелно оръжие и муниций.

[-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност...май се сещам,но ще ти трябва огнестрелно оръжие и муниций.
[-X

Що? За крадците т'ва с амунициите не е лоша идея. За по тихо и естествено ако можеш да го хванеш един чук също би свършил работа. Да му счупиш пръстетата на крадливите ръчички smile148 smile042 smile058 smile029

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък се замислям ,колко би струвала инсталация на видеокамера в автомобила ..При нас проблемите са от съседско естество - та да го имам мизерника поне на запис ... Все пак ми е ясно , че парите за такава инсталация няма да са малко .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ти препоръчал друго. Паркирай някъде близо до видеокамера. Дано да имате наблизо.

Имам познат, който осъди така един негов комшия - завистник с помощща на охранителни камери на една сграда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе кво ше го съди! Само ще се занимава с тъпотии и ще си коси нервите! Ако го види кой е, яко бой по канчето, да не остане здрав кокал и тва е! smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе кво ше го съди! Само ще се занимава с тъпотии и ще си коси нервите! Ако го види кой е, яко бой по канчето, да не остане здрав кокал и тва е! smile049
Не бой а Е@ане трябва за злосторника ,ама да си вземе колегата и една тубичка възелин със метални струшки за тоя.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички колеги за моралната подкрепа. smile159 вече съм с оправени ключалки и аларма на возилото. за ключалките майсторите казаха че тоя път опитът е бил за кражба на цялата кола (явно според това как са били счупени)" одрънкаха ме само за ремонт. аларма взех по препоръка на продавачи и тези които я монтираха-българска (варненска сглобка) за 130лв.не била от съвсем най-ниския клас но била добра.

И НАЙ-ВЕЧЕ ДА ПОХВАЛЯ ЕДИН КОМШИЯ. човека сам предложи да си вкарам колата в двора на къщата му и да си я държа там, тъй като така и така не го ползвал, а с него сме на "здравей-здрасти". А за наем и дума не даде да обеля. smile159 smile159 smile159 :smt004 :smt004 :smt004 smile149 smile149 smile149

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И НАЙ-ВЕЧЕ ДА ПОХВАЛЯ ЕДИН КОМШИЯ. човека сам предложи да си вкарам колата в двора на къщата му и да си я държа там, тъй като така и така не го ползвал, а с него сме на "здравей-здрасти". А за наем и дума не даде да обеля.

Има и такива хора ... явно не е съвсем умряла таз държава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И НАЙ-ВЕЧЕ ДА ПОХВАЛЯ ЕДИН КОМШИЯ. човека сам предложи да си вкарам колата в двора на къщата му и да си я държа там, тъй като така и така не го ползвал, а с него сме на "здравей-здрасти". А за наем и дума не даде да обеля.

Има и такива хора ... явно не е съвсем умряла таз държава .

 

Бих казал,че държавата май е умряла,но хората са още живи.

=D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.