Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рок Фест Каварна 2009


Recommended Posts

Здравейте приятели,

От утре започва поредния фестивал във каварна посветен на хубавата музика :lol:

Аз ще съм там, ако има и други шкодаджии нека се обадят - 0898498909 ми е телфона, казвам се Сашо за тези които не знаят и от тази вечер сме във Каварна.

Сеч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,искрено ти завиждам,че ще си там!

Ако можеш, куфей двойно повече,заради мен! smile035 smile035 smile035

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от днес пътя Варна-Балчик-Каварна е натоварен много а и в града ни е ужац препоръчвам на всичко които са решили да минат през Балчик да се откажат понеже сменят канализацията и пътя се отклонява между блоковете голяма лутаница пада. Другия вариант е да се мине през центъра и от центъра на горе има път който излиза почти на края на града там е по - спокойно.

 

Да не забравяме че довечера е Джулай морнинг ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ви бездъждовно временце и да изкуфеете масимално! smile035 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ви бездъждовно временце и да изкуфеете масимално! smile035 smile159

 

И от мен същите пожелания. smile159 Бях си запланувал и аз да съм там(искаше ми се да видя Мотли Крю, Скорпиънс и Едгай наживо, нищо, че последните изпеде*астяха в последно време :mrgreen:), ама ми се наложи днес да се върна в София :|.

 

П.П. Ако забележите някъде група "идиоти" с тениски "Panzer Battalion Bulgaria", да им пратите много поздрави от мене :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за Edguy не знам, то самото име навежда на размисли :lol: , ама и Motley Crue вече не са като едно време... а Скорпиънс са си Скорпиънс, гледал съм ги още на първия концерт у нас в началото на 90-те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега нямаше празно! Мотли забиха яко, Blind Guardian - яката работа, Скорпионите - класика... абе Каварна си е Каварна....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.